• Неодамнешно
Одлична вредност класични колачиња со чоколадни чипови, големина на семејство, 18. мл

Одлична вредност класични колачиња со чоколадни чипови, големина на семејство, 18. мл

Buyers rating:
DEN 63.68

Количина на стоки

Кога ви треба пик-ап, посетете се на овој пакет со големина на семејство со класични колачиња со чипови со одлична вредност. Овие вкусни колачиња имаат вистински полусебилни чипови со чоколади и вистинска количина сол. Плус, тие се крцкави на рабовите и џвакаат внатре. Јадете ги веднаш надвор од пакетот или малку загрејте ги за тој вкус на десно-од-дознавањето. Исцрпете ги на врвот на сладоледот, топете ги бел слез и чипови со чоколади меѓу нив за вкусни сендвичи на S'Mores, или исечете ги во стапчиња за да создадете фенси гарнир за тресење и пудинзи. Без транс маснотии, можете да се занесете без вина. Вашето семејство и пријатели ќе го сакаат нивниот удел, но не грижете се : овој дарежлив, семеен пакет содржи 16 порции. Направете го животот малку посладок со класични чипови со чипови со чипови со чипови. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Со голема вредност класични колачиња со чоколадни чипови, големина на семејство, 18,2 мл : Направено со вистински полу-слатки чипови со чоколади. Служете како закуска или десерт. Задоволувачки вкус и текстура. Содржи кикирики, пченица и соја. 160 калории по порција, 16 порции по пакет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84
Платен плетенски лим со микрофибер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Платен плетенски лим со микрофибер

Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофи

DEN 0.67
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00