• Неодамнешно
Машка технолошка решетка за базалиер l дното

Машка технолошка решетка за базалиер l дното

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Ажурирајте ја вашата гардероба со овие дното на основниот слој на Russell Tech Grid. Погодни за активности на отворено, тие даваат удобност, перформанси, стајлинг и издржливост. Разновидниот основен слој обезбедува целокупна технологија за управување со влага што ја фаќа потта од телото до површината на ткаенината за да ви помогне да бидете суви и удобни. Овие дното на Расел, исто така, имаат ребрести трим на манжетните и еластична лента за половината за персонализирано вклопување. Покрај тоа, тие вклучуваат засилени рамни споеви, се без ознаки и вклучуваат отворање на мува за дополнителна погодност. Дното на основниот слој на технологијата од Расел се безбедни машини за перење и фен. Машка машка технолошка мрежна основна слој на дното : Материјал : 85 % полиестер 15 % памук. Техничка мрежа со велур внатре. Машки дното со влага. Еластична лента за половината. Засилен рамен цвест. Без ознака за дополнителна удобност. Опремени манжетни. Отворање на летање. Упатства за нега : Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор, суво суво ниско, не пеглајте. Боја : Црна саѓи. Достапни големини : М, Л и XL.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00
Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67