• Неодамнешно
Најважни мажјаци на Landau, модерни прилагодени вклопувани, отпорни на џебови, патент од карго, стил 2034

Најважни мажјаци на Landau, модерни прилагодени вклопувани, отпорни на џебови, патент од карго, стил 2034

Buyers rating:
DEN 396.32

Количина на стоки

Технологијата го исполни својот натпревар! Нашата изложена еластична чистачка панталона со Zip Fly има силиконска лента на влечењето за прицврстување, безбедно вклопување. Две џебови на колкот со тунел за ушни пупки ви овозможуваат да останете поврзани каде и да одите. Комуналниот карго -џеб се карактеризира со Snap Tab за безбедност и задниот џеб е идеален за паричник. Овие панталони за носење на работа одат на места! Оваа медицинска облека за наследство Ландау е толку издржлива што се одобрени за комерцијални алишта и се прават со нашата модерна прилагодена вклопување за да ја ласкаат вашата форма без да го ограничат движењето. 95% полиестер/5% спандекс. Современо прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето, има целосно затворање на предните предци и заоблен полите за додаден стил. Класично и удобно работно носење : разноврсна и безбедна, овие панталони за чистење на карго за мажи вклучуваат удобен поштенски мува, ребро плетен акцент на џебот на колкот и силиконски лента на влечењето за влечење за прицврстување, безбедно вклопување. Редовно : S-3 XL (31,5 "), кратко (29,5"), висок : TSM-TXL (34 "). Перформанси Супер истегнување на удобноста : 4-насочен екстремен стрип на ткаени ткаенини за максимална удобност и флексибилност. Оваа влага за губење Ткаенината испорачува живописни бои што траат по миењето. 4 џебови за максимална функционалност : 2 странични аголни џебови на колкот со тунел со кабел за уши, 1 комунален карго џеб со Snap Tab за безбедност и 1 задниот џеб . Landau - направи подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство обезбедување високо -Калитет и издржлива медицинска облека на кои им се верува генерации на здравствени работници.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84