• Неодамнешно
Време и време женски камо камо исмејувачки џемпер на вратот

Време и време женски камо камо исмејувачки џемпер на вратот

Buyers rating:
DEN 639.84

Количина на стоки

Транс-тренд маскирна шема и исмејувачки врат се комбинираат за совршен пуловер на сезоната. Овој џемпер од време и Тру лесно ве носи низ поладните месеци со својот пријатна плетена дизајн додека совршено се спарува со вашите омилени панталони, фармерки или хеланки. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина со средна тежина. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести врат, манжетни и полите; Камуфлажа шема; високо-ниско полите. Womenенски исмејувачки џемпер на вратот од време и Тру.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ