• Неодамнешно
Dart® Двоен поли поли хартија Контејнери за храна, Оз, 3,6 Дијаметар 3,3 H, Симфониски дизајн, 25 пакет, CRTN

Dart® Двоен поли поли хартија Контејнери за храна, Оз, 3,6 Дијаметар 3,3 H, Симфониски дизајн, 25 пакет, CRTN

Buyers rating:
DEN 776.80

Количина на стоки

Подгответе храна за храна Dart® Double Poly Paper Cantainer. Добијте без да создадете повеќе отпад. Контејнер со густа хартија има засилен страничен цвест и дно во стилот на приклучок. Двострана полицирање обезбедува вкус на храна како што имате намера додека обезбедувате дополнително истекување и отпорност на впивање. Симфонија ™ Тема. Тип на контејнер за храна : Carryout; Матрл (а) : хартија; Капацитет (волумен) : 12 мл; Боја (и) : бела/бургундска/беж. Оваа двојна сад со храна со поли со хартија, 12 мл, 3,6 "дијаметар x 3,3 " h, симфониски дизајн, 25/пакет, 20 пакет/crtn е одлична ставка за контејнери за хартија/картон. Дебела хартија со засилен страничен цвест . двострана полицирање . сместува топла и ладна храна, како и складирање на фрижидер и замрзнувач.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64