• Неодамнешно
Обединети ткајачи Рострум барокен потресен таупе ткаен полиестер Олефин област килим или тркач

Обединети ткајачи Рострум барокен потресен таупе ткаен полиестер Олефин област килим или тркач

Buyers rating:
DEN 1024.00

Количина на стоки

Кралската елеганција ми доаѓа на ум со овој прекрасен килим. Дво-тонскиот зачудувачки дизајн ќе го комплиментира секој декор на простории. Овој врежан машински килим е направен од полиестер со поддршка од памук за долготрајна издржливост и изглед. Дизајнер потресен изглед и чувство со прекрасни мулти бои на таупе кафеава, светло сина и слонова коска бела. Машина направена од полиестер/олефин за издржливост и лесна нега. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67
Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84