• Неодамнешно
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса погодна за двор, градина, трпезариј

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

Buyers rating:
DEN 5860.64

Количина на стоки

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за градина за слободно време со цел да се исполни пазарот што постојано се шири. MF Studio произведува специфичен спектар на градинарски мебел кој вклучува стол, чадор за внатрешен двор, сет на мебел итн. Висок квалитет и модерен дизајн е прва цел на MF Studios. MF Studio Product ќе ви обезбеди прекрасна убавина на имагинацијата и напорите. MF Studio 5 PCS сет за трпезарија за внатрешен двор : Вклучете : 4 парчиња столчиња за вртење на отворено и 1 парчиња метална трпезариска маса. Надворешни столчиња за трпезарија : Димензија : W19.5 "* D20"* H40 ", ви дава доволно простор, вклучени се сите потребни хардвер и упатства, и лесно склопување . Удобно дизајнирање и дизајн на седиштето : Брзо сушен дизајн на седиштето и задниот дизајн е повеќе Удобно, што е подобро од нормалниот дизајн на сунѓер . Цврста челична рамка : Нашите столчиња за јадење се изработени од челична рамка обложена со напојување, која е поцврста и може да одолее на целото време. Капацитетот на тежината може да биде до 350 bs и е поцврста . Специјален дизајн на вртење од 360 степени : вртливата ротација и малото рокерско дизајнирање, вие сте дополнителна удобност. Може да уживате во вашето слободно време да седите на нашите столчиња за јадење во студиото MF . Табела за трпезарии на отворено : Димензија : L37 " * W37" * H28 ". Издржлива метална челична рамка со е-облога, која е отпорна на 'рѓа и отпорна на временски услови. Ви донесат година на уживање . Потребно е партично собрание. Нашиот пакет за испорака ќе ги вклучува сите хардвер и прирачник. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или собрание, слободно контактирајте со нашиот тим за професионални услуги : Service@.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00