• Неодамнешно
Chama 2-во- Блусон Танкини костими за капење за жени со 2 парчиња костуми за капење со момчиња

Chama 2-во- Блусон Танкини костими за капење за жени со 2 парчиња костуми за капење со момчиња

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Направете прскање во базенот секогаш кога ќе го носите овој стилски костум за капење Bluson Tankini дизајниран за динамичен начин на живот. Од бродот до плажата, овој 2 во 1 костум за капење Танкини се одликува со крајна мешавина на удобност и функција со странични страни и дизајн на грб. Со идеална комбинација на ласкаво покритие и издржливост, овој сет за пливање ќе ви помогне поудобно да уживате во секое водно искуство. Овој 2 во 1 врвот на Танкини со костум за капење Boyshorts е совршен за забави за пливање, базен или плажа и какви било други активности на вода. Врвните се карактеризираат 2 во 1, крцкав грб, и плетенка предниот дизајн, додека бојата на момчињата го одразува бојата на врвот, со што целиот изглед е комплетен и живописен. Обичниот атлетски дво-парчен пливање е за ласкаво покривање, удобност и форма, добро покривајќи го стомакот и ве украсува со симпатична вибрација со стил на блусон. Карактеристики на производот - Тип на облека за пливање : Блусон Танкини - Големина : М, Л, XL, 2x L, 3x L - Ткаенина : 82% полиестер, 18% Спандекс - Боја : морнарица, жолта, црна - градник Стил : Отстранлив градник на градник - дно тип : влечење Boy Short - вратот : Scoop вратот - Модел Тип : Блок во боја - Облека : 2 во 1 дизајн - Содржина на пакетот : 1 x горе, 1 x дното - одговара : точно до големина. - Fit Guide : Ве молиме, погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со оваа облека за капење. - Политика за враќање : Предметите можат да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неоткриени и неискористени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00
Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24