• Неодамнешно
1.25 Полиетилен Спирала Завиткајте Цевки-Должина На Стапалата-Боја: Портокалова

1.25 Полиетилен Спирала Завиткајте Цевки-Должина На Стапалата-Боја: Портокалова

Buyers rating:
DEN 1.67

Количина на стоки

Спиралната Обвивка е лесен начин за спојување на повеќе кабли во еден. Дизајнот на обвивката овозможува пробивање на кабелот за да се создаде специфично пренасочување и замена на жиците. Силниот полиетиленски материјал помага цврсто да се држат каблите додека штитат од гребнатини. *мерењата се приближни * Големина : 1,25" Должина : 25 Стапки Боја : Портокалова. Полиетиленскиот материјал е флексибилен и отпорен на триење. Одлично за брзо поврзување на кабли и овозможува пробивање. *Големина : 1,25 " Должина : 25 Стапки Боја : портокалов / Полиетиленски материјал е флексибилен и отпорен на триење|Одличен за брзо спојување кабли и овозможува пробивање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33