• Неодамнешно
С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи

С. Поло Асн. Ткаена кошула за мажи

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Задебелена карирана со бои инспирирани од летото, разноврсниот американски поло Асн. Машка ткаена кошула парови со фармерки за полирана, современа завршница. Моделот е април. 6'1 "Носење големина M. копче надолу со кошула со јака од точка. Машината што се мие. Увезено.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00