• Неодамнешно
Womер Женски Високи Работи Исечете Пети Обични Чизми Колено Висока Ниска Пета 1-2

Womер Женски Високи Работи Исечете Пети Обични Чизми Колено Висока Ниска Пета 1-2

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Високата чизма за Работи на roер има гроздобер горен дел од вештачка кожа од коњак со ласерски западен дизајн. Овој чевел има и флексибилен гроздобер надворешен ѓон ТПР и влошка за удобност со полнење, со еден прстен за прицврстување. Вештачка кожа горниот дел. Повлечете го влезот. Единечна конструкција на заварување. Ватиран удобност влошка. Флексибилен гроздобер тпр надворешен ѓон.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Студио Отворено јадење сет метален мебел за внатрешен двор со столици за вртење на вртливата и метална плоштад трпезариска маса

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на високо квалитетен мебел за град

DEN 5860.64