• Неодамнешно
Женски Спортски Градник Со Прерамки Со Добра Поддршка Кризи Тренинг Градник Фитнес Врв За Жена

Женски Спортски Градник Со Прерамки Со Добра Поддршка Кризи Тренинг Градник Фитнес Врв За Жена

Buyers rating:
DEN 384.00

Количина на стоки

Материјал : Полиестерокција : Дневна, Секојдневна Сезона : Лето, Aut : Женски Тип На Шема : Дебелина На Печатење : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Материјал За Елек ОД 1 ПАРЧЕ : Мека, еластична, ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.ќе ви овозможи да останете удобни цел ден. удобно за носење, супер меко чувство на допир. Основен Стил : Забавни секојдневни врвови за жени за совпаѓање со јакна ,панталони, здолништа, шорцеви, блејзери, кардигани.Додадете го овој основен основен женски резервоар во вашата гардероба за да се меша и да одговара без напор во сите сезони. Прилики : оваа кошула е погодна за секоја пригода, како што се дома, семеен ден, шопинг, улица, секојдневно носење, забава, фотографирање, одмор, лесно се совпаѓа со шорцеви, панталони, панталони, фармерки, јакни итн., ќе добиете многу комплименти за овој симпатичен врв. Овој резервоар е одличен подарок за љубителите на трчање и за тркачите кои навистина сакаат смешни тенкови со цитати. Овие резервоари за трчање се одлична смешна идеја за роденденски подарок. Како Да Се Грижите : ве Молиме, не ставајте го во машина за сушење, препорачливо е рачно/машинско перење СО ЛАДНА ВОДА,НЕ СУШЕТЕ ЧИСТИ или ИЗБЕЛУВАЈТЕ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33