• Неодамнешно
Дикона Женска Долна Облека Во Собата Возбуда Бралет Градник и Чипка-До Тул Здолниште Г-стринг Егзотични Сетови Бела XL

Дикона Женска Долна Облека Во Собата Возбуда Бралет Градник и Чипка-До Тул Здолниште Г-стринг Егзотични Сетови Бела XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Жените Секси Долна Облека Во собата, Издлабени Длабоко V-Вратот Градник Со Возбуда + G-стринг Танга + Тул Здолниште. Големина (см). S t Tops Должина : t30t Bust : t64-88t Hip : t68-91 пресврт : t51-66. М t Tops Должина : t30t Bust : t68-92t Hip : t72-95 пресврт : t54-70. L Ttops Должина : t30t Bust : t72-96t Hip : t76-99 пресврт : t57-74. XL Ttops Должина : t30t Bust : t76-100t Hip : t80-103 пресврт : t60-78. Големина (инч). S t Tops Должина : t11. 81 t Bust : t25. 20-34. 65 t Hip : t26. 77-35. 83 пресврт : t20. 08-25. 98 . М t Tops Должина : t11,81 t Bust : t26, 77-36, 22 t Hip : t28, 35-37, 40 пресврт : t21, 26-27, 56 . L t Tops Должина : t11,81 t Bust : t28, 35-37, 80 t Hip : t29, 92-38, 98 пресврт : t22, 44-29, 13 . XL t Tops Должина : t11, 81 t Bust : t29, 92-39, 37 t Hip : t31, 50-40, 55 пресврт : t23, 62-30, 71. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Спиење. Боја : Сина/Розова Црвена. Големина : С, М, Л, ХЛ. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 Х Женски Комплет За Долна Облека (1*Градник+1*Танга+Здолниште Од Тул). Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал кој е мек и пријателски за кожата, мрежестиот комплет е удобен за носење. И подобро ќе одговара на вашето тело и ќе направи да се чувствувате опуштено. Дизајн : Издлабениот градник ќе ве направи поелегантни и шармантни. Дизајнот На Вратот Со низок крој Ќе ве направи посекси, а мрежата има перспективен ефект што ја покажува совршената фигура. Големина и Боја : големината Е S, M, L, XL.ве Молиме проверете ги деталите за нашиот производ во опис. Главната боја е сина/розова црвена, едноставен дизајн со цврста боја е класичен и моден. Прилика : Погоден За ноќ на меден месец, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, ноќен клуб, денот на вљубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи итн. Детали за носење : овој комплет долна облека има долна облека, здолниште од тул и гаќи, кои можат да се користат заедно или одделно. Ако сакате порелаксирано чувство, можете да изберете голема големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Пушти Ме ВО ПОСТЕР
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пушти Ме ВО ПОСТЕР

Ова е сосема нов едностран репродукција печатење На Дозволете ми во постер Големината на хартијата е пр

DEN 159.84