• Неодамнешно
Sdjma Женски Летни Кошули V Вратот Жени Мода V-Вратот Цветни Печати Краток Ракав Краток Тенок Блузи Маица Блуза

Sdjma Женски Летни Кошули V Вратот Жени Мода V-Вратот Цветни Печати Краток Ракав Краток Тенок Блузи Маица Блуза

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Жените Мода V-Вратот Цветни Печати Краток Ракав Краток Тенок Блузи Маица Блуза Опис : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот шопинг ден 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Овој дизајн е и удобен, не можете да погрешите со овие неверојатни слатки комбинезони! 5.Одлично За Танц, Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Пол : Женски Повод : Клуб, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Клуб, Секси, Улично Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Tops Size USUKEUBust Length XL101440106cm/41.73"69cm/27.17"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Length : 69cm/27.17" Женски; Класичен-Одговара; 100% ; Памук;. Краток Ракав; V-Вратот; Маица;; Мода; Жени; V-Вратот;. Краток; Ракав; Кошула; Цврста; Боја; Лабава; Голема; Големина; Блуза.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ексклузивна Онлајн Понуда ХИМИВЕЈ Обичен Дуксер Со Качулка Женски Секојдневен Моден Цветен Принт Тркалезен Врат Лабав Дуксер

Воведување на нашиот "Подигнете Го Вашиот Секојдневен Шик : Женски Рекреативен Дуксер, " разноврсно парч

DEN 3.00
Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зеуар Плус Големина Блузи За Жени Женски Блузи Облечени Обични Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен Врв Лежерна Кошула Мода Цврста

големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 68см

DEN 335.68
1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Оливен Попуст Миди Туника Блуза Кошули За Жени Екипажот Вратот Свети Патрик Ден Графички Модни Дами Лето Блузи Краток Ракав

08" Ракав : 20cm / 7 Ткаенината е удобна и дише, што ја прави кул за носење во лето Вашата крајна сатисфакција �

DEN 255.84