• Неодамнешно
Страна за столче за акцент на Лин Касиди Вуд, сет од 2, црно со рачно седење со брзање

Страна за столче за акцент на Лин Касиди Вуд, сет од 2, црно со рачно седење со брзање

Buyers rating:
DEN 1119.84

Количина на стоки

Впечатливата рамнотежа помеѓу едноставноста на средниот век и рустикалната топлина, овој стол за јадење на линон Касиди е совршено вклопување меѓу традиционалниот и современиот декор. Класичната рамка за скалила е конструирана од цврсто гума за обезбедување на сила и стабилност, додека рачното затемнување на брзање нуди дополнителна удобност и природна талент. Завршено во црно, ова парче е исто така покриено во чиста завршница за дополнителна издржливост и сјај. Комплетот од 2 поддржува до 225 "lbs на секое седиште и е опремена со плочки за да ги заштити вашите подови. Пристигнува во сет од 2. Цврстата градба на гума од дрво обезбедува стабилност и издржливост. Природното рачно воведено раш седиште предизвикува традиционална естетска фарма. Црна завршница. Црна завршница. парови беспрекорно во најразлични традиционални и современи поставки. Јасна облогата обезбедува дополнителна заштита и сјај и е ветер за чистење. 19,25 "Висината на седиштето совршено одговара на табелите 28" до 30 високи. Трајни пластични подни плочки ги штитат вашите подови од гребнатини на површини. Поддржува поддржува до 225 фунти на секое седиште. Димензии на седиштето : 18,5 "W x 17" D. Собрана големина20,50 "L x 18,50" D x 35.50 "H. H. Бродови во 1 кутија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јакна За Дожд јасенвли Машки Клиренс Водоотпорен Ветроупорен Отстранлив Хауба Џеб Со Патент Машки Спортски Палта Лесни Топли

Многу кул за носење Ако сте сигурни во големината, испратете порака до Одлично За Забава, Секојдневен, С�

DEN 2.67
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Винил Налепници Налепници На Следете Ја Стрелката Цитат-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 1.67
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88