• Неодамнешно
Бесплатно собрание женско врзан фустан за замав

Бесплатно собрание женско врзан фустан за замав

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Вие сте за лекување. Необичниот фустан за замав на бесплатниот склоп додава сладок допир со силна силуета, тенки ленти и симпатична, мини должина. Исклучиво на. Материјал : 72% Рејон/28% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Должина : мини; 25 ”долг од центарот на задниот врат на големината S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; ласкава, силуета за замав; нелиран. Облечен замав фустан за жени од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Грижа мечки дами плетете го врвот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Грижа мечки дами плетете го врвот

Овој шарен скимер исечен од мечки има мечки за нега Тој е лесен и супер удобен Направено од 60% памук / 40% �

DEN 0.67