• Неодамнешно
Традиционална површина за килим ориентална сива, крем тркач во затворен простор лесен за чистење

Традиционална површина за килим ориентална сива, крем тркач во затворен простор лесен за чистење

Buyers rating:
DEN 735.52

Количина на стоки

Нивото на ориентални и традиционални стилови во рамките на овој килим е тешко да се содржи, прикажувајќи чувство за култура и живописни бои наоколу. Воспоставете нов стандард во вашиот дом со леснотија, по прифатлива цена. Намачкана со моќност со полипропилен предиво отпорен на дамки, обложен со природна поддршка од јута. Издржливоста и долговечноста не се проблем за овој килим. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Традиционален килим од 2x10 подрачје (2'3 '' x 10 ') Ориентална сива боја, крем во затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сива сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ