• Неодамнешно
Ден на тепих за вineубените добредојде домашни теписи декор тепих дневна соба тепих + в

Ден на тепих за вineубените добредојде домашни теписи декор тепих дневна соба тепих + в

Buyers rating:
DEN 1.67

Количина на стоки

Денот на вineубените добредојде Дормати Домашни теписи декор тепих дневна соба тепих душеци подот Доормат Карактеристики : Погоден за внатрешна или надворешна употреба; Симпатичните обрасци додаваат слатка атмосфера на висококвалитетните материјали на Денот на вineубените : Оваа симпатична украсна врата е изработена од висококвалитетни материјали, така што може да ја одржува својата форма и светли бои долго време; Задниот дел е не лизгачки и издржлив, намалувајќи ја можноста за паѓање; Тоа е алатка погодна за домашна употреба, што ви дава многу добра употреба Дизајн на тема за Денот на вineубените : Усвојте симпатичен дизајн на моделот за да додадете празнична атмосфера за вас и да додадете убави празнични украси во затворен простор и на отворено широк спектар на прилики : Тематски Доормат на Денот на вineубените не само што може да се примени на задната врата, влезната врата, кујната, туку и во спалната соба, просторијата за перење, дневната соба, канцеларијата, итн., Лесно додадете убави украси во повеќето прилики, донесувајќи ви радосни емоции што е лесен за чистење и е лесно да се чисти и издржлив. Можете да користите правосмукалка или течност за перење со рака за да го исчистите. Потоа виси и суво на воздухот. Тоа е издржлив доормат и бања, ќе ви се допадне. Поради полу-преклопената испорака за време на транспортот, наборите ќе бидат обновени. Спецификација : Материјал : Кристал Velvetsize : 40x60cm (15,74x23.62inch) Боја : разнобоен пакет вклучувајќи : 1 компјутер Тепих Белешка : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете мерење девијација од 1-2 см. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Ви благодарам! Домашен текстил. Домашно складирање на текстил, кутија за перници, ќебе, тепих, производи за бања, маса за маса, перница, плетење со DIY, таписерии, пешкир, завеса, завеса за туширање, тоалетот, сет со четири парчиња, покривка од софа, корпа за перење. Почитуван клиент, добредојде во нашата продавница.1. Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите! Ако имате какви било прашања, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти.3. Следете ги нашите продавници да станат наши следбеници. Getе добиете повеќе попусти.4. Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за

Опис : Овој сет на комплет за инсталација на дрвени подни помага при прислушување на штици, и вклучува ле

DEN 2.00
Дозвола за одобрение за женски велур фау ласки елементи етнички зима на отворено предножје на ракави, западен ковгир врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дозвола за одобрение за женски велур фау ласки елементи етнички зима на отворено предножје на ракави, западен ковгир врвови

Mens Puffer Coat Skiakets Mens Black Black Puffer јакна ветер јакна Менс Парка палто обвивка јакна Jerseyерси јакни Работни јакн�

DEN 3.33