• Неодамнешно
Парфемски тест ленти за тестирање на парфеми Парфем Парфем есенцијални масла за хартија

Парфемски тест ленти за тестирање на парфеми Парфем Парфем есенцијални масла за хартија

Buyers rating:
DEN 0.33

Количина на стоки

Опис. Лентите за тестер за парфеми се изработени од сигурна хартија, супер абсорбента парфем, парфем престој долго. Апликацијата за ленти за тестер на парфеми е широка, може да се користи за тестирање на парфеми, есенцијални масла и други миризливи течности .. Карактеристики. -Олката : Бело. -Материјал : хартија. -Сиза : 10.00x3.50x0.10cm/3.93x1.38x0.04in. -лентите за мириси на мириси се совршени за продавница за убавина, трговски центар, дом, продавница за козметика, соодветна професионална и лична употреба . -лентите за тестирање на парфеми се изработени од хартија и се дизајнирани во бела боја, ви даваат брзи и точни резултати . -ленти за тестер за мирис се преносни за употреба, погодни за натопи и едноставни за држење и снимање . -лентите за тестирање на парфеми имаат доволно количина за да ги задоволат вашите и сродните дневни потреби или барањата за замена . -лентите за тестер за мирис може да се користат за тестирање на парфеми, есенцијални масла, ароматерапија Маслото, мирисите за мириси, итн. Странски ленти за мириси се совршени за продавница за убавина, трговски центар, дом, продавница за козметика, соодветна професионална и лична употреба . лентите за тестирање на парфеми се изработени од хартија и се дизајнирани во бела боја, ви даваат брзи и точни резултати. Странските ленти за мириси се преносни за употреба, погодни за натопување и едноставни за држење и снимање . лентите за тестирање на парфеми имаат доволно количество за да ги задоволат вашите и сродните дневни потреби или барањата за замена. , масло од ароматерапија, мириси на мириси, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84
Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Менсхортс Клиренс Цврст Спортски Карго Панталони Обични Панталони За Слободно Време Со Џебови Момчиња Атлетски Шорцеви Панталони

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 639.20
еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

еден костим за капење за жени Жени Плус Големина Печатење Танкини Костим За Капење Костим За Капење Облека За Плажа Обложени

Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 8691см / 3436 "Половината : 6671с

DEN 479.84
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мвеомтд Женски Тркалезен Врат Појас Со Средни Ракави Широк Фитинг Широк Комбинезон со Светки за Нозе за женски секојдневен летен

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна...

DEN 186.88