• Неодамнешно
Лек Ф женски на женски директно тип конектор КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА Ф-тип интерфејс цинк легура

Лек Ф женски на женски директно тип конектор КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА Ф-тип интерфејс цинк легура

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Функција * врската за кабелски ТВ линии или сателитски ТВ линии, во комбинација со F главата, може да биде сигурна дека стабилноста на врската и спречување на дефект на краток спој или исклучување.* Компонентата за поврзување се применува на два кратки кабли што поврзуваат два дела, продолжувајќи пократки кабли за да избегнете повторно поставување на жиците . Оригиналните временски и трудоинтензивни работи беа решени. Тоа е ретка опрема за ентузијастите на САТЕЛИТСКАТА ТЕЛЕВИЗИЈА.* Висококвалитетни конектори за беспрекорен пренос на сигнал, трајни трајни перформанси .*Лесно е да се инсталира и користи секој Коаксијален кабел Од Типот Ф, кој е многу погоден за системи за домашно кино, кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА и сателитски уреди.* Практични 5 парчиња/10 парчиња, цената е разумна за да ги задоволи сите ваши потреби за поврзување .Спецификацијаимето : ф-тип поврзувањематеријал : цинк легототална должина : 21-22ммтип : РФ Коаксијална (РФ)работна фреквенција : низок фреквенцископ на примена : комуникацијаинтерфејс тип : вклучен е интерфејс од Типот Ф5 / 10*ф-тип конекторноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Врската за кабелски ТВ линии или сателитски тв линии, во комбинација со F главата, може да биде уверена дека стабилноста на врската и спречување на дефект на краток спој или исклучување. Компонентата за поврзување се применува на два кратки кабли што поврзуваат два дела, продолжувајќи пократки кабли за да избегнете повторно поставување на жиците. Оригиналните временски и трудоинтензивни работи беа решени. Тоа е ретка опрема за ентузијастите на САТЕЛИТСКАТА ТЕЛЕВИЗИЈА. Висококвалитетни конектори за беспрекорен пренос на сигнал, трајни трајни перформанси. Лесно е да се инсталира и користи секој Коаксијален кабел Од Типот Ф, кој е многу погоден за системи за домашно кино, кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА и сателитски уреди. Практични 5 парчиња/10 парчиња, цената е разумна за да ги задоволи сите ваши потреби за поврзување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Dearfoams Cozy Comfort Puffer Scuff Slippe

Не станува многу пожестоко од нашите влечки од пуфери (кажете дека пет пати брзо)! Крзната обвивка ги лул

DEN 304.00
Пита Женски Пешачки Карго Капри Панталони Лесни Брзи Суви Спортски Тренинг На Отворено Патување Кампување Каприс Висок Струк
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пита Женски Пешачки Карго Капри Панталони Лесни Брзи Суви Спортски Тренинг На Отворено Патување Кампување Каприс Висок Струк

Исто така погоден за секојдневно носење и запознавање.70 "Должина : 73cm / 28 товарни панталони жени,женски к�

DEN 479.68
Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bandai Power Rangers Dino Charge, Graphite Ranger Action Hero

Акционите херои на Power Rangers се построги и посилни од кога било, и се подготвени за акција како високо дета

DEN 461.92
Егзодус: Богови И Кралеви Саундтрак
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Егзодус: Богови И Кралеви Саундтрак

Детали Кои Доаѓаат Наскоро Ограничени 180 грама винил лп притискање во портата ракав вклучувајќи вметне�

DEN 624.64