• Неодамнешно
Флорална граница на мушка без спиење без соништа шарм одговара на сите европски нараквици

Флорална граница на мушка без спиење без соништа шарм одговара на сите европски нараквици

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Класик на Neonblond, нашата мушка за потписи е врежана со „мушка направена со loveубов“ за да го изрази рачно изработениот квалитет на нашите производи. Изберете од дваесет илјади дизајни во нашиот инвентар за секоја пригода! Сите наши мониста се совршено големини за секоја модерна нараквица за ланец на змии. Сите наши производи се гордо произведени во Атланта, Га. Неонблонд е лиценциран опис на производот за трговска марка Идеално подарок за Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, подароците за дипломирање, невестински подароци или посебна пригода. Одговара на сите главни нараквици на брендот, како што се Пандора, Трол, Чамилија, Карло Бијаги, Забл и други нараквици со додаток-мониста!. Големината на дупката е приближно 4,8 до 5мм - големината на мушка е 14мм х 9мм. Гаранција за задоволство од пари. Направено во Атланта, ГА.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1.5 Кт Assер Сече Жолт Природен Цитрин 14к Изјава За Гравирање На Бело Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Прстен Големина

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 6063.68
Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Микилон Женски Велигденско Печатење Без Ракави Обичен Кружен Врат Лабав Елек Машки И Женски Врвен Елек Со Кружен Врат Плус Големина

80 " Вратот : 37см / 14 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне женски врвови обичн�

DEN 316.64