• Неодамнешно
Ноќта На вештерките Лилјаци Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

Ноќта На вештерките Лилјаци Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

Buyers rating:
DEN 303.84

Количина на стоки

Големина : Нашата подлога За Новогодишна елка одговара на Секоја Големина Елка.Дијаметарот на големото Здолниште За Новогодишна елка е 48 инчи (120 см),а дијаметарот на малото здолниште За Новогодишна елка е 36 инчи (90 см).Ве молиме погледнете го дијаграмот десно за детали.Материјал : здолништето За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетен полиестер, а силната Подлога за Новогодишна елка може повторно да се користи многу пати. Рачно перење и машинско перење. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина.Прилика : Различни модели На Здолништа За Новогодишни елки се достапни за избор, додавајќи Ја божиќната атмосфера.Божиќни украси како дневна соба, двор и на отворено.Дизајн : Едноставен и удобен дизајн на отворање, лесен за инсталирање и расклопување.Дизајнот на три ремени го прави здолништето На Елката посилно.Исклучителниот раб на завиткување го покажува повисокиот квалитет на Здолништето На Новогодишната елка. ●Дијаметар€Елка Здолниште Има две големини 36 инчи/90 см и 48 инчи/120 см, Целосна Големина Дрво Здолниште. совршен и елегантен за претстојните Божиќни празници. ●Скриен Држач За Дрвја Додадете декор додека криете непривлечни држачи за дрвја, исто така помага да се заштити тепихот од игли на дрвја.Здолништето од дрво може да ви помогне да го одржите вашиот дом чист со собирање на иглите што паѓаат од вистински бор. ●Лесен За Употреба ● дизајнот на отворот е лесен за инсталирање, може да биде отворен или затворен благодарение на три невидливи магични ленти што го олеснува користењето. Ќебето е лесно прицврстено без да мора да се наведнува за да врзува неколку жици. Едноставна Работа, Лесна За Фиксирање, Лесна за чистење, машина за перење. Можете да го поставите на кое било место што ви се допаѓа, исто како дневната соба, спалната соба, градината, барот, хотелот, супермаркетот или на друго место, совршени новогодишни украси во затворени простории и на отворено, исто така убав божиќен подарок за вашето семејство или пријатели.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : Одлична издржливост Со

DEN 1.00
Покрие за лумбална перница Варготам - Декоративни капаци на перници, печатена сина тема тематска перница, декоративни капаци
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Покрие за лумбална перница Варготам - Декоративни капаци на перници, печатена сина тема тематска перница, декоративни капаци

*Информации за пакетот : 1 Cushion Coverof Size24x12inches, Inters / Filler Не е вклучен Совршен натпревар од нашиот широк изб�

DEN 2.00
Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

DEN 0.67
Шорцеви за тренингот Еципвз, женски голф шорцеви Брзи сув истегнат фустан, работа за пешачење за пешачење за жени случајно лето
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Шорцеви за тренингот Еципвз, женски голф шорцеви Брзи сув истегнат фустан, работа за пешачење за пешачење за жени случајно лето

Еластични спортови на половината Брзи шорцеви, женски здолниште фитнес, суви шорцеви Спортски панталон

DEN 2.33
Лизехин Клиренс Градници За Жени Градник Долна Жица Трендовски Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Лизехин Клиренс Градници За Жени Градник Долна Жица Трендовски Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна

Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека Карактеристики : 1.Ст

DEN 2.33
Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање

Големина : С Биста : 80см / 31,50" Половината : 5868см / 22,8326,77 "Колк : 76см / 29,92 " Рамо : 33см / 12,99" Ракав : 57см / 22,44 "Долж�

DEN 367.84