• Неодамнешно
Сандали од Ведолај Сандали за жени фустани летни боемски платформа сандали, беж 8

Сандали од Ведолај Сандали за жени фустани летни боемски платформа сандали, беж 8

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Дами мода лето илјада птици проверка ткаенина од ткаенини, клин пета дебели единствени сандали сандали за жени клин 11 полу -половина : жени, девојче. Горниот материјал : крпа. Единствен материјал : гума. Сцени : Внатрешен и на отворено, мода, слободно време. Стил : принцеза, обична, едноставна. Стил на пети : Отворен пети. Висок стил на пета : клинови. Тип на затворање : лента за токи. Чевли пета висока : 5см/1,97 ". Платформа за платформа : 2см/0,79 ". Белешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото . Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 【Уникатен стил】 Оваа клин сандала со peиркач пети и тока е совршена за сите настани. Земете ја оваа класика со вас каде и да одите на свеж и тренд летен изглед . 【Материјали】 Обезбедете супериорна пета и пети на целодневна удобност. Дишењето ладно, чувајте ги нозете суви, еластичните дебели стапала обезбедуваат силно амортизирање и поддршка, одлична влечење и зафат . 【Удобно】 Овие женски клинови сандали не само што изгледаат неверојатно, тие исто така се чувствуваат неверојатно. Совршен чевли за долг летен ден или ноќ . 【Лето суштинско значење】 Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, маици или симпатични здолништа, едноставни сандали за да направите едноставна облека да изгледа веднаш стилски. Погодно за места за одење, плажа, шопинг и слободно време . 【Големина】 Ве молиме купете според табелата со големина на сликата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Точка Фитнес Модул
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Точка Фитнес Модул

Директна заменаодговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила Сигурно вклопувањепр�

DEN 0.33
4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење

170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL Сушете или пеглајте на ниска температура доколку

DEN 383.84
Попуст Женски Есенски Моден Дуксер Божиќно Печатење Со Букви Џеб Со Џеб Пуловер Кошула Со Качулка Со Качулка Со Врвка Црн XL
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Попуст Женски Есенски Моден Дуксер Божиќно Печатење Со Букви Џеб Со Џеб Пуловер Кошула Со Качулка Со Качулка Со Врвка Црн XL

Карактеристика на материјалот, Нашиот дуксер / качулка / пуловер т изработен со мека и дише ткаенина, ул�

DEN 1.33
Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јубнлви Тепих Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Мо�

DEN 0.67
Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вожидаоке Долна Облека Жени Нова Женска Плус Големина Транспарентна Заводлива Чипка Гаќи Со Висок Струк Женска Долна Облека

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2399.84
Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Силиконски Ѕид Светилка Цртан Филм Модерна СПАЛНА СОБА ПРЕДВОДЕНА Кревет СВЕТИЛКА USB Креативна Дневна Соба Мачка Канџи Атмосфера

Карактеристики : Мек и издржливовој производ е изработен од силикон, кој нема да биде скршен или деформи

DEN 399.84
Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Детали За рака Блок За Брусење Рачни Влошки За Брусење Без Лизгање Блокови За Брусење На Глувчето И Јамка За Шкурка На Глувчето

1 ПРОМЕНЕТЕ ГИ ДИСКОВИТЕ : подлогата за поддршка на куката и јамката одговара на секој диск за брусење од

DEN 238.24
Лизехин Клиренс Градници За Жени Градник Долна Жица Трендовски Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Лизехин Клиренс Градници За Жени Градник Долна Жица Трендовски Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна

Дами Мода Секси Чипка Голема Перспектива Без Грб Долна Облека Градник Долна Облека Карактеристики : 1.Ст

DEN 2.33
Фростлуинаи Заштеди Дозвола
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фростлуинаи Заштеди Дозвола

Женска Мода Леопард Печати Лабава Маица Со 3 / 4 Ракави Кошула Кружен Врат Секојдневен Врвкарактеристики

DEN 310.24