• Неодамнешно
Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање Со Набори

Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Двостепен Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Костим за Пливање

Buyers rating:
DEN 367.84

Количина на стоки

Големина : С Биста : 80см/31,50" Половината : 58-68см/22,83-26,77 "Колк : 76см/29,92 " Рамо : 33см/12,99" Ракав : 57см/22,44 "Должина : 88см/34,65" Должина На Дното : 91см/35,83". Големина : М Биста : 84см/33.07 "Половината : 62-72см/24.41-28.35" Колк : 80см/31.50 "Рамо : 34см/13.39" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 89см/35.04" Должина На Дното : 92см/36.22". Големина : L Биста : 88cm/34.65" Половината : 66-76cm/25.98-29.92 "Колк : 84cm/33.07" Рамо : 35cm/13.78 "Ракав : 59cm/23.23" Должина : 90cm/35.43 "Должина На Дното : 93cm/36.61". Големина : XL Биста : 92cm/36.22 "Половината : 70-80cm/27.56-31.50" Колк : 88cm/34.65 "Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 91cm/35.83" Должина На Дното : 94cm/37.01". Женски Летни Буркини Муслимански Костими За Капење Женски Дводелен Комплет Костим За Капење Плажа Со Долги Ракави Со Набори Карактеристики : Материјал : Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од материјал, мазно и меко чувствувањезгодна еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно,добро е да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави. Дизајнот Со цврста Боја ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто времепрепорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Полиестерски Ракави : Редовен Стил : Секси Категорија : 150(С-Л)пакетот вклучува : 1х Костими За Капење овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ymiytan женски сандали се лизга на рамни сандали отворени слајдови на пети дневно анти -лизгање на лакот за дишење на куќи злато
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ymiytan женски сандали се лизга на рамни сандали отворени слајдови на пети дневно анти -лизгање на лакот за дишење на куќи злато

Description : Gender : Women, Woman, Ladies, Lady, Female Style : Flat Sandals, Fashion Slippers, Slides, Slide Sandals, Summer Slippers, Beach Shoe Pattern Type : Solid Color Color : Black,

DEN 3.33
Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Простори на дрвени подни подни подни, издржливи дрвени подни инсталации комплет поставени растојанија Повлечете ја лентата за

Опис : Овој сет на комплет за инсталација на дрвени подни помага при прислушување на штици, и вклучува ле

DEN 2.00