• Неодамнешно
Држач За Држач За Четка За Бричење Од Нерѓосувачки Челик И Држач За Четка За Црн Сад За Бричење

Држач За Држач За Четка За Бричење Од Нерѓосувачки Челик И Држач За Четка За Црн Сад За Бричење

Buyers rating:
DEN 239.84

Количина на стоки

Опис : нерѓосувачки штанд за четка за бричење, се состои од специјално дизајниран акрилен сад. И има мал држач на штандот.Овој висококвалитетен држач од нерѓосувачки челик може да држи четка за бричење и да ги организира и исчисти вашите предмети за бричење.Спецификации : Материјал За Држач : нерѓосувачки челик целокупната висина На Штандот : 130ммбоул Материјал : Абсбол Големина : 1. Внатрешен дијаметар : 50мм2. Надворешен дијаметар : 88мм3. Вкупна Висина : Околу 40 mmmatentence : Pls дозволете разлика во големината од 1-3mm поради мерење на рацете!!Вклучено во Пакувањето : 1 x четка за бричење од нерѓосувачки Челик стојат1 x Сад за Бричење продолжете го животниот век на четката и подобрете ја хигиената. Универзалниот држач одговара на повеќето четки и модели. Одлично решение за елегантно складирање на жилети и четки за бричење. Погоден за секоја џентлменска серија за бричење, Промовира сушење на воздухот, моќен и совршен по големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Outfmvch пижами за жени Женски Ноќен Фустан Плус Големина Долна Облека Ноќна Облека Здолниште Долна Облека долна облека за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00
Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените Бохо Ракави Ками Широки Елек Врвот Плажа Одмор Ремен Резервоарот Блузи Дами Без Ракави Лето Каузална Ками Блуза Маица

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет! Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Бохо Блузи Без Рака�

DEN 1.00
Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : Одлична издржливост Со

DEN 1.00
Стандард Z Опашка Светло Коло
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Стандард Z Опашка Светло Коло

Замената со директно вклопување обезбедува леснотија на инсталација надвор од кутијата Откако ќе се ин

DEN 257.60
4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Дезенирана Кошула Јака Со Кратки Ракави Дневни Празнични Врвови За Печатење

170; Големина На Возрасни : 2 XS,XS,S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL ,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL Сушете или пеглајте на ниска температура доколку

DEN 383.84
Бек Арнли 101-Безделничка Рака
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бек Арнли 101-Безделничка Рака

Бек / Арнли е основана во 1914 година како Корпорација За Дистрибуција На Бек Во Њујорк од Ирвинг Бек Први

DEN 4770.08