• Неодамнешно
Каишек девојки екипаж на вратот мек слаби ракавички леотар за танц, балет и гимнастика единици, години предизвикувајќи розова боја

Каишек девојки екипаж на вратот мек слаби ракавички леотар за танц, балет и гимнастика единици, години предизвикувајќи розова

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Како да изберете големина : Големината е просечна за возраста на децата, ако сакате лабаво вклопување, ве молиме нарачајте една големина нагоре. ГИМОРНИ ГИМОРСКИ ЛЕОТАРДИ ТАБАЛ : ТАБЕЛ : 88% најлон и 12% спандекс. , Удобна, издржливост, пријателски за кожата, дише. ГИМОРСИ ГИМОРСКИ ЛЕОТАРДАРД МОДЕЛ : Модел : Сјаен сребрен прав, симпатична, симпатична, живописна, светла, секвенција, еднорог сирена леопард пеперутка бонбона виножито диносаурус. Придобивки : Нема бледнее, шека, пот, елегантна, живописна, проточна, луксуз, сјај, сјај, фитнес, сјајна, зачудувачка, sparkle.girls гимнастика Леотарди карактеристики : добар квалитет и одличен изглед. Има добро истегнување и издржливост, дизајн во согласност со естетиката на човечкото тело. Ставете го овој леотард ќе добие многу комплименти. Дизајнот за вметнување без ракави и уникатен рамка му овозможува на девојчето да се движи слободно, го прави препоните пошироко, без да го влече препоните, им овозможува на децата да го истегнат телото колку што е можно за време на вежбањето. Моделите се слатки и симпатични, боите се светли и живописни. Не згаснува. Дури и по миењето и сушењето, тие сепак изгледаат неверојатно. Имање корист од искривиливата шема, Леотард ги прави вашите девојки повеќе стилски и високи да носат, да изгледаат блажење. Сезона : Пролет, лето, есен, зима. обука или заминување. [Ткаенина] Ткаенината е сјајна, мека, брзо сушење, удобно, дишење и лесен, пријателски за кожата и непроирна, машината што се пее. [Истегнување] Има добро истегнување и издржливост, им овозможува на девојчињата да се движат слободно без да се повлекуваат на препоните. [Модел] Моделот е симпатична и прекрасна, бојата е светла и живописна и нема да избледи. [Дизајн] Дизајнот е ергономски, деколтето со висок фронт и слаб задниот дел добро ги покрива градите и е лесно да се облече и полетува. [Гаранција] 100% гаранција за задоволство, доколку не сте задоволни од производот, можете да уживате во безусловна поврат во рок од 90 дена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Премиер, Маркус Црно украсено дрво врамено со двојно музејско музејско уметничко печатење со наслов - мода на леопард и пеперутка
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Премиер, Маркус Црно украсено дрво врамено со двојно музејско музејско уметничко печатење со наслов - мода на леопард и пеперутка

Маркус Премиер претставува зачудувачки 26x26 црно украсено дрво, врамено со двојно матично wallидно парче, �

DEN 575.84
Commенски потсетници облеки на култури врвни долги ракави шорцеви за тренерки жени две облеки салон поставени обични тренинзи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Commенски потсетници облеки на култури врвни долги ракави шорцеви за тренерки жени две облеки салон поставени обични тренинзи

Emsiveими со преголеми џемпери со џебови Повод : Обичен, секој ден Карактеристики на производот : мека ткае�

DEN 335.52
Велиумски новородени платно патики, обични станови први пешаци за креветчиња, кои шетаат мокасин во затворен удобност, се лизгаат
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Велиумски новородени платно патики, обични станови први пешаци за креветчиња, кои шетаат мокасин во затворен удобност, се лизгаат

Без разлика дали тоа е пролет, лето, есен или зима, одговарајте на облеката за деца за деца за совршенств�

DEN 1.33
Хиригин Божиќно семејство што одговара на пижами поставени Божиќни диносаурус печати PJS костум со долга ракав маица лабава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Хиригин Божиќно семејство што одговара на пижами поставени Божиќни диносаурус печати PJS костум со долга ракав маица лабава

Пукама родителдете постави цртани филмови диносаурус контрастна боја на долги ракави врвови + панталон

DEN 364.64
Фустан за жени, женски боемски цветни принт макси фустан Краток ракав тркалезен врат плажа проточна забава Плажа на плажа Скај
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустан за жени, женски боемски цветни принт макси фустан Краток ракав тркалезен врат плажа проточна забава Плажа на плажа Скај

Белешка !!! Ве молиме, не само упатете го упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате наши�

DEN 3.00
Ритуал уникатен чевли за чевли Светли чевли за чевли, патики прилагодливи станови за дишење, деца момчиња девојчиња, предводени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ритуал уникатен чевли за чевли Светли чевли за чевли, патики прилагодливи станови за дишење, деца момчиња девојчиња, предводени

Содржина на пакувања : 1 патики за парчиња за деца (други додатоци не се вклучени) Совети : 1 Ѓон отпорен на

DEN 3.00