• Неодамнешно
Домашни основи керамички канистри со лесен затегнат капа за затегнување на отворено и дрвени лажици, беж

Домашни основи керамички канистри со лесен затегнат капа за затегнување на отворено и дрвени лажици, беж

Buyers rating:
DEN 264.80

Количина на стоки

Додавање на класичен изглед на вашата кујна, додека ги одржувате шалтерите и оставата, чајната кујна да ги чистат овие канистри се совршен додаток на вашиот дом. Со четири контејнери со различни големини кои доаѓаат со своја лажица, користете ја секоја за да организираат брашно, зрна кафе, шеќер и други сушени грицки и состојки. Секоја контејнери доаѓа со интегрирана висечка јамка за да ја извадите лажицата кога не се во употреба. Стилски и функционални контејнери за складирање : Овие сет од 4 контејнери со различна големина носат стилски и практично складирање за кујнски countertops, суети за бања, панталони и плакари. Сет содржи : 25 мл, 33 мл, 40 мл, 45 мл. Канистри. Заклучување на затегнување на воздухот : Затворањето на заклучувањето на прицврстувачот создава воздушна околина што чува вкус и свежина во тактика. Трајни : Направено од тешка керамика со густи wallsидови за додадена издржливост. Одговара на кој било декор : Едноставни координати за дизајн со сите видови на шеми за украсување. Вклучени дрвени лажици : Вудница од дрво вклучена за лесно лажичка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Atlander Roverclaw M T I LT33X12.50R 114Q E TIRE

Гума за терен од кал, Roverclaw M / T I од Atlander е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV кои честопа�

DEN 3.33
Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Menот Палто Мажи Долги, Машки Coот Палто Палта Со Двојни Гради Ремен Лесна Лабава Јакна Преголема Ветробранска Ревер Долга Јакна

Женски Каузален Лабав Дуксер Со Вратот На Екипажот Плус Големина 2023ops Мода Врвови Со Пуловер Со Долги Ра

DEN 822.24
Пушти Ме ВО ПОСТЕР
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пушти Ме ВО ПОСТЕР

Ова е сосема нов едностран репродукција печатење На Дозволете ми во постер Големината на хартијата е пр

DEN 159.84
Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33