• Неодамнешно
Мебел на Америка Атлетика Метал кревет кревет, полн полн, сив

Мебел на Америка Атлетика Метал кревет кревет, полн полн, сив

Buyers rating:
DEN 2544.00

Количина на стоки

Промовирајте ги вашите мали активен животен стил со овој забавен спортски тематски кревет во сива боја. Изработена од целосна метална конструкција, две вградени полици и две вградени корпи обезбедуваат доволно простор за складирање. Отстранлива аголна скала безбедно се придава на горниот кревет за цврсто и стабилно држење . за мебелот на Америка. Мебелот на Америка - е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Атлетика Метал кревет со метални кревети со полица, полн/полн, сива вклучува : еден (1) полн над целосен кревет. Стил : Новина. Заврши : Греј. Материјали : челик. Креветот со тематски фудбал. 2 полици за книги и 2 корпи за складирање. Подвижна аголна скала. 13 парчиња лекови на дното и горниот кревет. 40 "Клиренс на горниот кревет. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 78,13" L x 56,75 "W x 67" H. Капацитет на тежина : 350 фунти. Тежина на производот : 163 фунти. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Sunbrella Outdoor 22 45 5 перница за стол
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Sunbrella Outdoor 22 45 5 перница за стол

Нашата 22 "x 45 " x 5 "нож стол стол перница со популарни опции за модели, веднаш ќе стане вашето ново омилено �

DEN 2279.84