• Неодамнешно
Правда девојки кратки ракави го врвот и кратко со спиење со маска за очи, сет со пижами од 2 парчиња, големини 5- и плус

Правда девојки кратки ракави го врвот и кратко со спиење со маска за очи, сет со пижами од 2 парчиња, големини 5- и плус

Buyers rating:
DEN 1.67

Количина на стоки

Овој сет на пижами со 3 парчиња правда е целиот пакет. На врвот на краткиот ракав, кратко спиење и маската за очи вклучени во сетот убаво се надополнуваат едни со други. Врвот на Jerseyерси има забавни и шарени дизајни со кои секоја девојка ќе се за inуби. Таа ќе се израдува во мекото чувство на шорцевите за велосипедисти на Хачи. Еластичната лента за половината на шорцевите за влечење е дополнителна удобност. Таа ќе го сака ретро печатењето на шорцевите, знаејќи дека е мода дури и додека спие! Маската за очи е цреша одозгора и го прави совршено подарок сет. Комплетот со 3 парчиња вклучува : врв на кратки ракави, кратко спиење и маска за очи. Врвот : вратот на екипажот, краток ракав, графички принт на предниот дел. Кратко : Стил на влечење, еластична лента за половината, печатење на сите. Мулти бои за врзување во боја и тропски отпечатоци. Врвот : 100% полиестерски дрес. Кратко : 100% хаци. Отпорен на пламен. Достапно во големини 4-18 и плус. Машина за перење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Слики од пангеа Златно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Сурфање На Зајдисонце-Австралија

Сликите на пангеа претставуваат зачудувачко Златно Украсено Дрво 24х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двој

DEN 1.00
Сет за отпечатоци од океанот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет за отпечатоци од океанот

Овој мек и удобен производ ќе го подобри секој декор Сет за отпечатоци од океанот T300 : Сет за печати паму�

DEN 1.00
Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Kaisercraft Decorative Stem Die-Rose

Совршен додаток на вашите занаетчиски проекти и многу повеќе! Компатибилен со повеќето машини за ембос

DEN 2.67