• Неодамнешно
Аурурални Жени Модни Жени Со Долг Ракав Печатат Удобен Дуксер Со Кружен Врат Што Дише Со Долг Ракав

Аурурални Жени Модни Жени Со Долг Ракав Печатат Удобен Дуксер Со Кружен Врат Што Дише Со Долг Ракав

Buyers rating:
DEN 290.72

Количина на стоки

Модните Жени Печатат Удобен Дуксер Со Долг Ракав Што Дише Со Кружен Врат Карактеристики : 1.Карактеристики : Долг Ракав, Основен, Кружен Врат, Секојдневен Исечен Врв 2.Материјал : Полиестер. Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3., Основен Врв, Совршен За теретана,Вежбање ,Јога,носење Дали, Секојдневна облека 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Јака За Печатење : Кружен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.USUKEUBust Sleeve Length SSmall61036110cm/43.31"49.5 cm/19.49"67cm/26.38"MMedium81238114cm/44.88"50cm/19.69"68cm/26.77"LLarge101440118cm/46.46"50.3 cm/19.80"69cm/27.17"XLX-Large121642126cm/49.61"50.6 cm/19.92"70cm/27.56"XXLXX-Large141844132cm/51.97"50.9 cm/20.04"71cm/27.95"Size : SSize. : Малус : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 110см/43.31 "Ракав : 49.5 см/19.49" Должина : 67см/26.38 " Големина : Мсизе. : Медиум : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm/44.88"ракав : 50cm/19.69" Должина : 68cm/26.77 " Големина : LSize. : Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"ракав : 50.3 cm/19.80" Должина : 69cm/27.17 " Големина : XLSize. : X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 126cm/49.61"Ракав : 50.6 cm/19.92" Должина : 70cm/27.56 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 132cm/51.97"Ракав : 50.9 cm/20.04" Должина : 71cm/27.95 " Големина : S Големина. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 49.5 см/19.49 "Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 50.3 см/19.80 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 50.6 см/19.92 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132см/51.97 "Ракав : 50.9 см/20.04" Должина : 71см/27.95 " Полиестер. дозвола дуксери. женски дуксери дозвола под 5 5. дуксери за жени дозвола под size 10.00 плус големина. дуксери за жени дозвола под 1 10.00. дозвола дуксери под 5 5.00.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33
Пушти Ме ВО ПОСТЕР
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Пушти Ме ВО ПОСТЕР

Ова е сосема нов едностран репродукција печатење На Дозволете ми во постер Големината на хартијата е пр

DEN 159.84
Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колекцијата за украси „Ступел дома“ што ја носиш, ја миеш дрвена штица изглед типографија со поцврста wallидна плакета уметност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

DEN 1.00