• Неодамнешно
Аеродром код на аеродромот за прицврстување на пинот за прицврстување, значка на АК Лапел - Neonblond

Аеродром код на аеродромот за прицврстување на пинот за прицврстување, значка на АК Лапел - Neonblond

Buyers rating:
DEN 143.20

Количина на стоки

Овие уникатни иглички / брошеви на Neonblond се внимателно рачно изработени и печатени. Направено од порцелан од Паријан и ќе направи уникатен и незаборавен подарок. Порцеланот е традиционална и незаборавна опција за подароци за славење на годишнината од свадбата. Нашите иглички исто така можат да направат совршен подарок за младоженец, младоженци, татко на невестата или младоженецот и најдобрите мажи. Тие исто така ќе направат совршен подарок за Денот на таткото, подарок за ден на мајки, подарок за годишнина, подарок за роденден или Божиќен подарок. Рачно изработена од бела порцеланска керамика и пукана на многу висока температура за да се осигура дека тие се стабилни и направени да траат. Пиновите се направени од парниски порцелански глина и фиксирани позлатени сребрени. Димензии : ширина aprox 4cm, должина aprox 2,5 см. Сите наши производи се гордо произведени во Атланта, Га. Неонблонд е лиценцирана трговска марка. Опис на производот порцеланските копчиња и значки се внимателно рачно изработени и печатени. Погоден за секоја пригода од обични до формални работи. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци. Гаранција за задоволство од пари. Направено во Атланта, ГА.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женско Летно Долно Здолниште Мода Еднобојни Полу-Здолништа Долги Со Висок Струк Со Ресни За Женски Црвен Шампањ Од Црна Роза
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женско Летно Долно Здолниште Мода Еднобојни Полу-Здолништа Долги Со Висок Струк Со Ресни За Женски Црвен Шампањ Од Црна Роза

Женско Летно Долно Здолниште, Еднобоен Долг Лежерен ПолуФустан Со Реси Со Висок Струк Големина Шема :...

DEN 319.84
во - фузул Fashion Модни Зделки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

во - фузул Fashion Модни Зделки

Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Панталоните се с

DEN 319.84
Точка Фитнес Модул
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Точка Фитнес Модул

Директна заменаодговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила Сигурно вклопувањепр�

DEN 0.33
Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црните Енергетски Возила За Полнење Ја Штитат Животната Средина Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : Одлична издржливост Со

DEN 1.00