• Неодамнешно
Swiss Techенски женски плус големина ски и сноуборд биб

Swiss Techенски женски плус големина ски и сноуборд биб

Buyers rating:
DEN 575.84

Количина на стоки

Од почетник до експерт, ќе останете суви, топло и удобно во водоотпорен скијачки скијачки скијачки и сноуборд, Поставата на полиестерската тафта има изолација да ве загрее додека карактеристиките како што се ребрата плетени инсерти на половината и артикулирани Пикадо на коленото ќе ви помогне да ве одржуваат пријатно. Loveе сакате колку е лесно овие биб да влегуваат и излегуваат со влез во центарот на предниот патент и прилагодливи ленти за рамо. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Подигање : Мидриз. Затворање : поштенски фронт со затворање на привремено; Прилагодлива внатрешна половината. Ockебови : Две странични џебови; Една страна карго џеб со затворање на поштенски патенти. Карактеристики : Д-прстен јамка за одржување на скијање или ракавици; артикулирани колена за заштита; внатрешни гатачи за подигање со еластични; Надворешна обвивка отпорна на вода. Ски и сноуборд панталони за жени од швајцарска технологија.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дајанли Женски Здолништа Нови Мулти Џебни Еластични Копчиња Модни Фармерки Празнична Плажа На Отворено Вечерна Коктел Забава

Големина хеланки од вештачка кожа за жени / ј2к панталони / плус големина хеланки за жени / сет за вежбање

DEN 319.84
Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фудбалска Топка Тркалезни Манжетни

Воодушевете го мажот во вашиот живот со овој уникатен комплет манжетни за новини Изработен од метал и д�

DEN 2.33