• Неодамнешно
Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно Здолниште Обични Фустани Црни

Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Нашиот стилски И удобен Есенски/Зимски Секојдневен Фустан За Забави! Овој елегантен и фитинг фустан е совршен за секоја пригода, од секојдневни собири до коктел забави. Направено од удобни материјали, обезбедува совршено вклопување и убаво ги опфаќа вашите облини. Со своите долги ракави, овој фустан е дизајниран да ве стопли додека сеуште изгледате модерно во поладните месеци. Без разлика дали излегувате на ноќ во градот или присуствувате на специјален настан, овој фустан е задолжителен за жената што оди напред. Надградете ја вашата Гардероба со нашиот Есенски/Зимски Моден Фустан со Долги Ракави денес! Табела Со Големина : Големина-Големина.- Мали САД-4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-8 ЕУ-34 Биста-80см/31.50" Ракав-56см/22.05 "Должина-89см/35.04" Големина-М Големина.- Средни САД-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - 10 ЕУ-36 Биста-84см/33.07 "Ракав-57см/22.44" Должина-90см/35.43 " Големина-Л Големина.- Големи САД-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - 12 ЕУ-38 Биста-88см/34.65" Ракав-58см/22.83 "Должина-91см/35.83" Големина-XL Големина.- Х-Голем САД - 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - 14 ЕУ-40 Биста-92см/36.22 "Ракав-59см/23.23" Должина-92см/36.22 " Големина-ХХЛ Големина.- 2x-Големи САД - 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - 16 ЕУ-42 Биста-96cm/37.80" Ракав-60cm/23.62 "Должина-93cm/36.61" Големина-XXXL Големина.- 3x-Голем САД - 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - 18 ЕУ-44 Биста-100cm/39.37 "Ракав-61cm/24.02" Должина-94cm/37.01 " Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Ефстеб Есенски Фустани За Жени Мода Еднобоен Фустан Со Долги Ракави Со Долги Ракави Тенок Фустан Со Плисиран Фустан Со Плисиран Фустан Со Неправилно Здолниште Обични Фустани Црни М. Жени Мода Секојдневен Цврст Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Неправилен Фустан со Здолниште. Женски Фустани Плус Големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чувајте се смирени и пијте на кафе кригла храна и пијалоци графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1055.84