• Неодамнешно
Без граници јуниори кратки, големини XS-3XL

Без граници јуниори кратки, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Едно и готово - да се забавувате! Печатените маргаритки се во цут на оваа симпатична кратка од без граници, прекрасен додаток на едно парче во вашата гардероба. Со класични прилагодливи ленти за рамо и затворање на затворачи, овој недостаток има манжелен дизајн и лесно слоеви над вашата омилена мета за разноврсен и кул изглед на денови исполнети со сонце. Исклучиво на. Материјал : 75% памук/20% полиестер/4% други влакна/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : квадратно деколте. Затворање : ленти за рамо со затворање на затворачот. Ракави : без ракави. Ockебови : Дизајн на предниот џеб; назад џебови. Карактеристики : отпечатоци од контраст; манжетни полите. Скратено од јуниорите од без граници.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

16CT ln Rosegold Stripe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

16CT ln Rosegold Stripe

16КТ ручек со салфетка розово розово лента 16 фолија од розово злато лента за хартија за време на салфетки

DEN 0.33
Платен плетенски лим со микрофибер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Платен плетенски лим со микрофибер

Луксузна колекција на домови 100 проценти памучен допир Запуштете се во овие меки двојни четкани микрофи

DEN 0.67