• Неодамнешно
MA & BABY жени без ракави со ракави со широки нозе, скок, S, M, L, XL, XXL, едно парче

MA & BABY жени без ракави со ракави со широки нозе, скок, S, M, L, XL, XXL, едно парче

Buyers rating:
DEN 278.24

Количина на стоки

Големина (cm) : t t t t t t t t t t. S tbust : t75 Twaist : t80 thip : t98 tjumpsuit должина : t129 t t. M tbust : t80 twaist : t85 thip : t103 tjumpsuit должина : t130.5 t t. L tbust : t85 twaist : t90 thip : t108 tjumpsuit должина : t132 t t. Xl tbust : t90 twaist : t95 thip : t113 tjumpsuit должина : t133.5 t t. Xxl tbust : t95 twaist : t100 thip : t118 tjumpsuit должина : t135 t t. t t t t t t t t t t. Големина (инч) : t t t t t t t t t t. S Tbust : T29.53 Twaist : T31.50 Thip : T38.58 Tjumpsuit должина : T50.79 T T. M tbust : t31.50 Twaist : t33.46 thip : t40.55 tjumpsuit должина : t51.38 t t. L tbust : T33.46 Twaist : T35.43 Thip : T42.52 Tjumpsuit должина : T51.97 T t. Xl tbust : T35.43 Twaist : T37.40 Thip : T44.49 Tjumpsuit должина : T52.56 T t. Xxl tbust : T37.40 Twaist : T39.37 thip : T46.46 Tjumpsuit должина : T53.15 t t. Материјал : Постелнина од памук. Пол : Womanена. Стил : Опуштен. Стил на ракав : без ракави. Тип на ставка : Скока. Јака : U-врат. Худ : Бр. Дебелина : стандард. Содржина на пакетот : . 1 * Womenените Скокаат материјал : Памук и постелнина ткаенина. Мека, дише, лесна, лабава, пријатна, флексибилна и разноврсна. Погодно за која било форма на телото и типот на ногата. Погодно за сите видови на луѓе . Карактеристики : У-вратот удобни скокови со копчиња на рамената за лесно носење и полетување. Модел на печатење на маргаритки, лабави и пријатни панталони, секојдневен џемпери . Повеќекратни прилики : Можете да го носите во која било сезона за да одговараат на различни цели. Погоден за секојдневен живот, мебел за домови, пижами, слободно време, јога, фитнес, одмор, итн. Пет големини : S / M / L / XL / XXL. Удобните скокови ве прават да изгледате повеќе и енергични. Ве молиме, прочитајте ја нашата табела со големина внимателно пред да купите . пакетот содржи : 1* скок. Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската боја на производот може да биде малку различна од горенаведената слика.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кревет за кревет Аукфа со фиоки за слајд и складирање- близнак над двокреветниот кревет за деца спална соба- античко бело

Капацитет на тежина Безбедност и забава во подот : Сите четири страни на горниот кревет се опремени со з�

DEN 5119.68