• Неодамнешно
Деион Сандерс Флорида држава Семинолес акција 18 x22

Деион Сандерс Флорида држава Семинолес акција 18 x22

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Не можете да го пропуштите ова! Почувствувајте ја гордоста и радоста да бидете fanубител на државата Флорида Семинолес со додавање на овој дејон Сандерс Флорида Државен Семинолес 1987 акција 18 "x22 " Рамка (завршена големина), официјално лиценциран колегиски производ, во вашата колекција. Се одликува со црна рамка и бела душек околу топлината поставена со топлина 16 "x20" "печатење со висока резолуција со рачно изработена конструкција. Достапна колекција која се спротивставува на бледнее и ја прикажува вашата слика со јасност. Иконската слика ќе покаже дека сте обожавател за наредните години. Направено во САД. Квалитет за печатење со хит-резолуција Црната рамка одговара на секоја гаранција за мастило од 50-годишно мастило 16 "x20", 18 "x22" завршена големина со рамка, подготвена за обесена!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ