• Неодамнешно
Преголем дел од жените Долман Топ

Преголем дел од жените Долман Топ

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Додадете го овој удобен Долман со долг ракав на врвот од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на туника со широки ракави и флертувачки врзан тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, што ви дава удобен, но модерен стил секој ден во годината. CF219. Туника на врвот. Цврста боја. долги ракави. секоја пригода. Додадете го овој удобен Долман со долг ракав на врвот од 24/7 удобна облека во вашата гардероба за обични денови надвор со пријателите или само да легнувате низ куќата. Овој стилски врв на туника со широки ракави и флертувачки врзан тркалезен врат ќе се спари добро со омилениот пар фармерки и омилени додатоци, што ви дава удобен, но модерен стил секој ден во годината.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дами Од Предната прошетка Летни Врвови Шуплива Маица Со Цветни Печатени Маици Секојдневна Облека Обичен Пуловер Маица Со Кратки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дами Од Предната прошетка Летни Врвови Шуплива Маица Со Цветни Печатени Маици Секојдневна Облека Обичен Пуловер Маица Со Кратки

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Блузи, Женска Секојднев�

DEN 207.84
Блузи со тркалезен Врат За Жени Долги Ракави Модна Жена Со Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Блузи со тркалезен Врат За Жени Долги Ракави Модна Жена Со Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови

❀ Почитувани Убави Жени, ве молиме запомнете проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купи

DEN 255.84
Заштеда на дозвола
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Заштеда на дозвола

Topиновски обичен темперамент на екипажот лабава печатена маичка со кратки ракави Топови на маици : 1...

DEN 1.33
Предна Прошетка Жени Основни Геометриски Печати Маица Боја Блок Обични Врвови Долги Ракави Туника Кошули 11678 - Роза Црвена
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Предна Прошетка Жени Основни Геометриски Печати Маица Боја Блок Обични Врвови Долги Ракави Туника Кошули 11678 - Роза Црвена

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Во Боја Блок Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Т�

DEN 1.67
Женски Маици Краток Ракав V Вратот Лабаво Копче Женска Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени Лето Кул Маици
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Маици Краток Ракав V Вратот Лабаво Копче Женска Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени Лето Кул Маици

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 91см / 35.83" Рамо : 36см / 14.17" Должина На Грбот : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36

DEN 367.84
Женски Маици Лабава Фит Графички Лето Краток Ракав Симпатична Култура Блузи Основни Екипажот Тенок Одговара Женски Маици
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Маици Лабава Фит Графички Лето Краток Ракав Симпатична Култура Блузи Основни Екипажот Тенок Одговара Женски Маици

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

DEN 319.84