• Неодамнешно
Блузи со тркалезен Врат За Жени Долги Ракави Модна Жена Со Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови На Блузи Печатење Блуза Со О-Врат Врв

Блузи со тркалезен Врат За Жени Долги Ракави Модна Жена Со Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Есенско Печатење Лабави Врвови

Buyers rating:
DEN 255.84

Количина на стоки

❀ Почитувани Убави Жени, ве молиме запомнете проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една~две големини поголеми. ❀ СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители На Божиќ! Ако уживате во зимските прослави во кои се Вклучени Дедо мраз, ирваси, јајце и Новогодишна елка, тогаш ќе ви се допадне овој дуксер. Карактеристика : симпатична графичка маичка,врвови од Туника Со Долги ракави,тркалезен врат,дизајн на блок во боја,лабаво вклопување,еднобојна боја, кошули со леопард принт, маскирни дуксери, секојдневен дуксер со пуловер,женски врвови со туника со долги ракави, врат на екипажот, долг ракав, мама кошула, маица во сад, печатено писмо, печатење виножито, Широки кошули, Еднобојна, тркалезна врат, обични дуксери, леопард принт, удобно, лабаво вклопување, секојдневен стил. женски вафли плетен врв со долги ракави и шорцеви пуловер ноќна облека салон пижами комплет со џебови жени y2k врвни капчиња со долги ракави плетени шарени жени y2k плетени со долги ракави врвни обични блок во боја капчиња исечени џемпери врвови плоштад врат трикотажа женски џемпери врвови душо вратот ребрести биста корсет плетени пуловер со долги ракави џемпер врвен салон за жени, облека сетови, ребрести култура врвот долг ракав, палацо панталони - лабава костим за дуксери плете,2 парче пижами едно рамо долг ракав врвот. ❀ Повод : Дуксерот Со Качулка Во Боја е погоден за Надворешни,Спортски,Дневни,Клубови,Состаноци,Работа,Шопинг,Училиште,Одмор,исто така совршен За Пролет,Aut,Зимска мрежа со долги ракави врвни женски исечени плетени врвни долги ракави проегирни долги ракави врвни црни ракави со долги ракави врвни мрежести врвови со долги ракави црни ракави со долги ракави ракав врвот Женски Летен Капчиња Шупливи Надвор Долг Ракав Плажа Костим За Капење Мрежа Покрие Туника Врвот Долг Ракав Мрежа Врвот Долг Ракав Надвор Рамо врв рата жени долг ракав јога врвот корсет врвот долг ракав едно рамо долг ракав врвот девојка момче. Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложување, ладење на проветрено и ладно место, не изложувајте на сончева светлина за да избегнете избледување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Кошули Одобрување На Кратки Ракави Женска Секојдневна Мода Лабава Маица Со Врат Со Кратки Ракави Печатени Врвови Со Кратки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Кошули Одобрување На Кратки Ракави Женска Секојдневна Мода Лабава Маица Со Врат Со Кратки Ракави Печатени Врвови Со Кратки

Женска Лежерна Мода Лабава Маица Со Врат Со Кратки Ракави Печатени Врвови ве Молиме проверете Ја Табела

DEN 159.84
Забава Градина Љубовник Хумор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Забава Градина Љубовник Хумор

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 1.33