• Неодамнешно
Женски маица женски Маица Сонце Цвет Печатење Блузи Краток Ракав Мета Дами Лабава Туника Блуза Бохо Пеперутка Писмо Печатени Пуловер Небо Сина XXL

Женски маица женски Маица Сонце Цвет Печатење Блузи Краток Ракав Мета Дами Лабава Туника Блуза Бохо Пеперутка Писмо Печатени

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Опис : Материјал : Полиестер, Памучна Должина : Должина На Колковите : Должина На Вратот На Екипажот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летен Тип На Шема : Сончоглед Печатена Должина : Должина На Колкот Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Сончево Цвеќе, Женска Маичка Блуза, Женски Врвови За Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Материјал-Полиестер, Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Цветни Кошули со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Строг Женски Градиент Отпечатен Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Ретро Лабава Кошула Со Кратки Ракави Врвни женски летни врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Строг Женски Градиент Отпечатен Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Ретро Лабава Кошула Со Кратки Ракави Врвни женски летни врвови

Женски Градиент Отпечатен Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Предно Рамо Ретро Летна Лабава Кошула Со Кра�

DEN 0.67
Јубнлви Кошули За Жени Кошула Со Врвни Ракави Женски Обични В - Врат Печатени Со Долго Копче Модерна Зимска Женска Блуза Женски
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јубнлви Кошули За Жени Кошула Со Врвни Ракави Женски Обични В - Врат Печатени Со Долго Копче Модерна Зимска Женска Блуза Женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 287.84
Летни Цветни Графички Врвови Со Кратки Ракави За Жени Облечени Обични Маици За Вратот На Екипажот Блузи Опуштена Кошула За Пуловер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летни Цветни Графички Врвови Со Кратки Ракави За Жени Облечени Обични Маици За Вратот На Екипажот Блузи Опуштена Кошула За Пуловер

Врвовите лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневни врвови, сиут за кошули за

DEN 255.84
Колиша Женска Маица В Маица За Вратот Еднобојни Летни Врвови Модна Секојдневна Облека Блуза Со Туника Со Кратки Ракави Портокал
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Колиша Женска Маица В Маица За Вратот Еднобојни Летни Врвови Модна Секојдневна Облека Блуза Со Туника Со Кратки Ракави Портокал

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

DEN 2.67
Беивеи Дами Маица Со Еднобојна Маица В Маица За Вратот Лабава Туника Блуза Работни Врвови Обичен Пуловер Со Долг Ракав ВИОЛЕТОВА
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Беивеи Дами Маица Со Еднобојна Маица В Маица За Вратот Лабава Туника Блуза Работни Врвови Обичен Пуловер Со Долг Ракав ВИОЛЕТОВА

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Долги Рака

DEN 331.04
Женска Вежба Јога Блуза Со Кратки ракави, Кревање На Стомакот И Подигнување На Колкот Едноделен Јога Фустан Со Врвки Нане Зелена
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женска Вежба Јога Блуза Со Кратки ракави, Кревање На Стомакот И Подигнување На Колкот Едноделен Јога Фустан Со Врвки Нане Зелена

Жените Вежбаат Јога Блуза Со Кратки ракави, Кревање На Стомакот и Кревање Колкови Едноделен Јога Фустан

DEN 182.24