• Неодамнешно
drpgunly Лето Блузи Маица Лето Маица Секојдневен Ракави Блузи Екипажот Вратот Женски Вратоврска Боја Женска Блуза Женски Врвови Полиестер Небесно Сина XL

drpgunly Лето Блузи Маица Лето Маица Секојдневен Ракави Блузи Екипажот Вратот Женски Вратоврска Боја Женска Блуза Женски Врвови

Buyers rating:
DEN 431.84

Количина на стоки

Големина : ХХХЛ - - - - САД : 18ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22ЕУ : 48Биста : 120см/424" - - - - Ракав : 28см/11.52" - - - - Ракав : 25см/9.24" - - - - Должина : 73см/28. Повод : женскиот врв е за секојдневно носење, вокација, божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Големина : С - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 100см/39. лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.02" - - - - Должина : 75см/29. Големина : XL - - - - САД : 14ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18ЕУ : 44Биста : 112см/409" - - - - Ракав : 26см/10.45" - - - - Должина : 71см/295". Големина : ХХХХЛ - - - - САД : 20ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24ЕУ : 50Биста : 124см/48,82" - - - - Ракав : 29см/11,42" - - - - Должина : 76см/29,92".94" - - - - Ракав : 24см/9.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.37" - - - - Ракав : 23см/9. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.84" - - - - Должина : 72см/28.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Синдисус Жени Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Дами Елегантна Туника Блуза Еднобојна Работа Обични Врвови Со Долги Ракави
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Синдисус Жени Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Дами Елегантна Туника Блуза Еднобојна Работа Обични Врвови Со Долги Ракави

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 1.67
Женски Елегантни Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно Копче Нагоре Против Вратот Плисирани Цветни Маици Блузи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Елегантни Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно Копче Нагоре Против Вратот Плисирани Цветни Маици Блузи

87" Должина : 72см / 28 Прилики : овој женски капут и блуза е совршен за секојдневен, шопинг, состанок, улица, к

DEN 231.84