• Неодамнешно
Кафепрес - Мојата Училница НЕ Е Демократија

Кафепрес - Мојата Училница НЕ Е Демократија

Buyers rating:
DEN 319.84

Количина на стоки

За стилски викенд удобност во секое време, момците ќе сакаат да живеат во Нашата Опремена Т Од Американска Облека. Изработен од ултра фин, чешлан памук со прстен, кој станува помек при секое перење. Лесен за летна удобност или зимско слоевитост. Привлечете внимание со ова гроздобер вклопување што сака да ја гушка кожата. (Големина нагоре за полабаво вклопување). 4.3 мл. 100% ултра фин чешлан органски дрес со прстен. Гроздобер вклопување (големина нагоре за полабаво вклопување). Направено во САД, Од Американска Облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ