• Неодамнешно
Не можеш да ме исплашиш јас сум татко Одбојка Ноќта На Вештерките Унисе Маица С-3ХЛ

Не можеш да ме исплашиш јас сум татко Одбојка Ноќта На Вештерките Унисе Маица С-3ХЛ

Buyers rating:
DEN 0.33

Количина на стоки

Идеален за оние кои ги сакаат своите деца, внуци внуци, внуци и не плашат лесно. Совршен за Ноќта на Вештерките, Забави Со Фенси Фустани, родендени, Божиќ, Годишнини, Ден на Таткото. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината Не Можеш да ме исплашиш јас сум татко Одбојка Ноќта На Вештерките Унисекс Маица С-3ХЛ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Летни Врвови Женски Блузи Облечени Секојдневни Секси Модни Плисирани Маици Со Вкрстен Врат Со Јака Со Копчиња Модна Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Летни Врвови Женски Блузи Облечени Секојдневни Секси Модни Плисирани Маици Со Вкрстен Врат Со Јака Со Копчиња Модна Облека

Што е најважно, ние обезбедуваме 30дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на наш�

DEN 1.33
Штрунгтен Моден Женски Позиционирање Печатење Без Прерамки Со Кратки Ракави Маица со В-Врат долги фустани за жени формални
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Штрунгтен Моден Женски Позиционирање Печатење Без Прерамки Со Кратки Ракави Маица со В-Врат долги фустани за жени формални

Мода Женско Позиционирање Печатење Без Прерамки Краток Ракав ВВратот Маица Карактеристики : 1.Дизајни :

DEN 0.67