• Неодамнешно
Жени Со Полн Ракав Обична Блуза Гроздобер Кошула Цветни Печатени Врвови

Жени Со Полн Ракав Обична Блуза Гроздобер Кошула Цветни Печатени Врвови

Buyers rating:
DEN 207.84

Количина на стоки

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучни Бои : Жолта, Розова, Портокалова, Навиза : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xls Должина На ракавот : Целосна Деколте На Ракавот : О-Дезен На Вратот : Цветна Печатена Должина : Над Должината На Коленото Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа, Национална, Литературасезона : Пролет, Aut, зимска Пригода : Семејство, Забава, Плажа, Свадба, Одмор, Секојдневен Пакет Вклучен : 1 ВНИМАНИЕ НА БЛУЗАТА : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски маица женски Маица Сонце Цвет Печатење Блузи Краток Ракав Мета Дами Лабава Туника Блуза Бохо Пеперутка Писмо Печатени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски маица женски Маица Сонце Цвет Печатење Блузи Краток Ракав Мета Дами Лабава Туника Блуза Бохо Пеперутка Писмо Печатени

Опис : Материјал : Полиестер, Памучна Должина : Должина На Колковите : Должина На Вратот На Екипажот Должи

DEN 1.00
Женски Елегантни Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно Копче Нагоре Против Вратот Плисирани Цветни Маици Блузи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Елегантни Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно Копче Нагоре Против Вратот Плисирани Цветни Маици Блузи

87" Должина : 72см / 28 Прилики : овој женски капут и блуза е совршен за секојдневен, шопинг, состанок, улица, к

DEN 231.84
Фрагарн Женски Блузи Кријат Стомачна Туника Летни Маици Со Кратки Ракави Симпатична Течна Маица Хенли Секојдневни Облечени Блузи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фрагарн Женски Блузи Кријат Стомачна Туника Летни Маици Со Кратки Ракави Симпатична Течна Маица Хенли Секојдневни Облечени Блузи

57" Ракав : 18см / 7.27" должина : 73cm / 28.09" Должина : 70см / 27.96" Ракав : 19см / 7 онг ракав излегување блузи за жени блу

DEN 184.16
Грианлок Дами Кошули Копче Надолу Блуза Ревер Вратот Широки Врвови Кратки Ракави Жени Обичен Геометриски Печатење Лабав Џеб
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Грианлок Дами Кошули Копче Надолу Блуза Ревер Вратот Широки Врвови Кратки Ракави Жени Обичен Геометриски Печатење Лабав Џеб

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот Со Ревер, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна Блу�

DEN 3.00
Синдисус Жени Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Дами Елегантна Туника Блуза Еднобојна Работа Обични Врвови Со Долги Ракави
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Синдисус Жени Обичен Пуловер На Вратот На Екипажот Дами Елегантна Туника Блуза Еднобојна Работа Обични Врвови Со Долги Ракави

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 1.67