• Неодамнешно
Замена на главата за печатење, Ригорозна Тестирана Глава За Печатење Во Боја За Ip6000D ЗА I905D ЗА I900PD

Замена на главата за печатење, Ригорозна Тестирана Глава За Печатење Во Боја За Ip6000D ЗА I905D ЗА I900PD

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Замена на главата за печатење, Ригорозна Тестирана Глава За Печатење Во Боја За Ip6000 D ЗА I905 D За I900pds Спецификација : Тип На Ставка : Замена На Главата За Печатење Материјал : ABSModel : QY6-0050 применливи Модели : за i900 PD, за i905 D, за ip6100 D, За Ip6000d Пакет Листа : 1 x Замена На Главата за Печатење 1 x Заштитна Школка БОЈА печатење : Оваа Глава За Печатење Е Заменлива Глава За Печатење Во Боја За Оригиналната Глава За Печатење, Погодна За ПЕЧАТЕЊЕ СЛИКИ Во БОЈА, фотографии И Документи. ЗАШТИТЕН КАПАК : главата за печатење во боја е опремена со заштитна обвивка за да спречи оштетување на внатрешната структура и може да се користи со доверба. ЛЕСНО ЗАМЕНЛИВО : замената на главата за печатење е идеална замена за старата глава за печатење во боја, многу погодна за употреба. СТАБИЛНА и СИГУРНА : Секоја глава за печатење ќе биде строго тестирана, а ефектот на главата за печатење ќе се тестира со тест хартија за печатење. ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН : посветена глава за печатење за i900 PD, за i905 D, за ip6100 D, за ip6000 D.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Чолиус Женски Јуниори Лабави Панталони Еластичен Струк Секојдневни Работни Панталони Спортски Панталони Со Врвки Удобни Памучни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чолиус Женски Јуниори Лабави Панталони Еластичен Струк Секојдневни Работни Панталони Спортски Панталони Со Врвки Удобни Памучни

Женски Лабави Панталони Секојдневни Еднобојни Панталони Со Широки нозе Дизајн Модни Панталони Големи�

DEN 3.00
Едноставно Што Не Книга
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Едноставно Што Не Книга

Серија На Задоволително Остатоци Малку Ватенка Добредојдовте во прекрасниот свет На Ким Диелон прекра�

DEN 618.24
Диеголд Комбинезони За Жени Секојдневни, Широки Комбинезони За Нозе За Женски Жици Ками Кратки Широки Прилагодливи Комбинезони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Диеголд Комбинезони За Жени Секојдневни, Широки Комбинезони За Нозе За Женски Жици Ками Кратки Широки Прилагодливи Комбинезони

It совршен е за работа или за сите форми на секојдневна употреба Карактеристики : V вратот летни ромпери, �

DEN 2.67
Акари Оригами Птица Светлина Гранка
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Акари Оригами Птица Светлина Гранка

Светилката За Птици Акари Оригами беше инспирирана од природата и сакаше да ја долови својата етерична

DEN 0.33
Црвен Кап® Женски Смок
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црвен Кап® Женски Смок

Кога треба да ја заштитите облеката од неуредна работа, но сепак ви треба мобилност, ќе го цените дарежл�

DEN 479.84