• Неодамнешно
Муланимо 276х Јанус Пет Челик ПЛОЧА 3Д Печатач Загреан Кревет Додатоци Јаглеродни Влакна Флексибилни Челик Изградба Плоча

Муланимо 276х Јанус Пет Челик ПЛОЧА 3Д Печатач Загреан Кревет Додатоци Јаглеродни Влакна Флексибилни Челик Изградба Плоча

Buyers rating:
DEN 2704.00

Количина на стоки

Функција : . 1. Отпорност на висока температура и силна адхезија. Откако ќе се замрзне површината, не е неопходно да се нанесува лепак за печатење СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и други материјали што лесно се искривуваат. 2. Површината на текстурата на пет јаглеродни влакна е свилена со решетка со големина, која лесно може да се набљудува и позиционира. Опис : . Име : 3д Печатач Загреан Кревет Челична Плоча. Модел : 276 х 258мм ЈАГЛЕРОДНИ влакна ЈАНУС пет челична плоча. Пакување листа : . 276 х 258ММ ЈАНУС ПЕТ челик плоча х 1. 600 ронки шкурка х 1. 1000 ронки шкурка х 1. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавањето. 2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Фала. Со многу видови потрошен материјал компатибилен со печатење, вклучувајќи PLA, PETG, ABS, TPU, TPE, КОЛКОВИ, PA-CF, ДРВО и други потрошни материјали. Погодно за земање на калапот. По завршувањето и ладењето на печатењето, челичната плоча се отстранува, а моделот може да се одвои со нежно свиткување. Се користи високо-еластична преклопна плоча од нерѓосувачки челик, отпорна на свиткување и свиткување. Отпорност на висока температура и силна адхезија. Површината на текстурата на пет јаглеродни влакна е свилена со решетка со големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Едноставно Што Не Книга
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Едноставно Што Не Книга

Серија На Задоволително Остатоци Малку Ватенка Добредојдовте во прекрасниот свет На Ким Диелон прекра�

DEN 618.24
Туреклос Хартиени Чаши Бои Хартија За Чаши За Еднократна Употреба Во Градинка Сликарство Еколошка Уметничка Зона Ракотворби
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Туреклос Хартиени Чаши Бои Хартија За Чаши За Еднократна Употреба Во Градинка Сликарство Еколошка Уметничка Зона Ракотворби

Опис : Матирал : изработен е од еколошки матирал, звук на мирис и нетоксичен,сафт за употреба за деца.Мног

DEN 110.40
Есенски Тимови За Жени Пролетна Кошула Со Долги Ракави Еднобојни Плисирани Еластични Панталони За Половината Два Комплети
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Есенски Тимови За Жени Пролетна Кошула Со Долги Ракави Еднобојни Плисирани Еластични Панталони За Половината Два Комплети

Есенски Тимови За Жени Пролетна Кошула Со Долги Ракави Еднобојни Плисирани Еластични Панталони За Поло

DEN 582.24
Дехолифер Женски Капри Јога Панталони Со Џебови Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Исечени Панталони
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дехолифер Женски Капри Јога Панталони Со Џебови Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Исечени Панталони

✿Женски Панталони Летен Клиренс✿ Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година

DEN 1.67
Божиќ Гринч Божиќ Пижами За Семејството Божиќ Појавување Џеми Божиќ Пјс Пјс Празник Божиќ Семејство Џеми Облека За Спиење За
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Божиќ Гринч Божиќ Пижами За Семејството Божиќ Појавување Џеми Божиќ Пјс Пјс Празник Божиќ Семејство Џеми Облека За Спиење За

?Спијте и опуштете се во удобност : пижамите за семеен одмор се меки, практични и забавни ?Божиќ доаѓа !! Т�

DEN 0.33