• Неодамнешно
Женски Летен Завој За Ремени За Шпагети Цветен Принт V Врат Без Ракави Секојдневен Мини Фустан Ремен Замав Линија Шут Фустани Сина XL, Големина НА САД: 10

Женски Летен Завој За Ремени За Шпагети Цветен Принт V Врат Без Ракави Секојдневен Мини Фустан Ремен Замав Линија Шут Фустани

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Партија. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цветни. Јака : V-Вратот. Стил : Мода. Должина : Кратко. Должина На Ракавот : Без Ракави. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина : С Биста : 98см/38,58 "Должина : 92см/36,22". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Должина : 93см/36.61". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Должина : 95см/37.40". Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Должина : 96cm/37.80". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24 "Должина : 98cm/38.58" queters Fustures_ Фустани За жени; летни фустани; велигденски фустан; сарафани; матурски фустан. ●Клучни Зборови●свечени фустани; фустан со плус големина; венчаници; коктел фустани; фустан на плажа. ①Материјални фустани се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Цветни Печати Надвор Од Рамото Краток Фустан Секојдневен Секси Долги Ракави Лабава Туника А-Линија Замав Мини Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Цветни Печати Надвор Од Рамото Краток Фустан Секојдневен Секси Долги Ракави Лабава Туника А-Линија Замав Мини Фустан

Изберете ја вашата омилена боја и додајте ја во Кошничка сега.Пријателски за кожата, дише, удобен за нос�

DEN 1.00
Жените под Фустан Шорцеви Жени Печати Краток Ракав Солидна Случајни Удобен V-Вратот Туника Тенок Мини Фустан шорцеви под Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените под Фустан Шорцеви Жени Печати Краток Ракав Солидна Случајни Удобен V-Вратот Туника Тенок Мини Фустан шорцеви под Фустан

Големина : М Големина : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см / 37.80" Рамо : 38см / 14.96" Ракав : 34см /

DEN 770.72
outfmvch плус големина фустан за жени плус големина секојдневен цветен принт кратки ракави о-врат краток фустан женски фустани
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

outfmvch плус големина фустан за жени плус големина секојдневен цветен принт кратки ракави о-врат краток фустан женски фустани

Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.Одлично за Плажа,Забава,забава, Секојдневно.01 " Половината : 84см / 33.37 "

DEN 431.84
Летни Фустани Трендовски Печатени Мини Фустан Со Широк Ракав Надвор Од Рамото М-Линија Мини Краток Фустан Со Лабави Ракави Разнобоен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летни Фустани Трендовски Печатени Мини Фустан Со Широк Ракав Надвор Од Рамото М-Линија Мини Краток Фустан Со Лабави Ракави Разнобоен

Оваа ткаенина За Мини Краток Фустан со 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зи�

DEN 0.67
〖к Ролиен〗Мини Фустани За Жени Секојдневен Краток Ракав В-Врат Лабав Цветен Принт Ромбичен Фустан Моден Стил На Плажа Темпераментен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

〖к Ролиен〗Мини Фустани За Жени Секојдневен Краток Ракав В-Врат Лабав Цветен Принт Ромбичен Фустан Моден Стил На Плажа Темпераментен

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.00
хуаи фустани за жени женски кратки ракави полка точка v копчето за вратот надолу мини краток фустан плус големина фустан светло
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

хуаи фустани за жени женски кратки ракави полка точка v копчето за вратот надолу мини краток фустан плус големина фустан светло

31 "Рамо : 41cm / 16.54 " Ракав : 18cm / 7 Контактирајте не ако имате какви било прашања, би сакале да ви помогнеме! Се

DEN 255.84