• Неодамнешно
Zrbywb Tementament omeенски тенок фустан мода жени обични кратки ракави о-вратлисти дами лабава мини фустан

Zrbywb Tementament omeенски тенок фустан мода жени обични кратки ракави о-вратлисти дами лабава мини фустан

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Големина : S US : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 94 CM/37.01 '' 'Sleeve : 19cm/7.48' 'Рамо : 37cm/14.57' 'Должина : 84cm/33.07' 'Големина : M US : 6 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 98cm/38.58 '' ракав : 19.5cm/7.68 '' Рамо : 38cm/14.96 '' Должина : 85cm/33.46 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm/40.16 '' Ракав : 20см/7,87 '' Рамената : 39см/15.35 '' Должина : 86cm/33.86 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 106cm/41.73 '' 'Ракав : 20.5cm/8.07' 'РЕАЛЕР : 40cm/15.75 '' Должина : 87cm/34.25 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 110см/43.31 '' ракав : 21cm/8.27 '' Рамо : 41cm/16.14 '' Должина : 88cm/34,65 '' Модни жени обични кратки ракави со цврсти дами лабави мини фустан Информации за производи : Карактеристики : Обичен, без ракав, женски фустан. Материјал : Полиесте, направен од ткаенина, лесна мека и удобна. Стил : Овој фустан е многу удобен - може да биде одличен под јакни или сам, облечен со потпетици, или станови, токму начинот на кој сакате прилика : датира, случајна, забава, плажа, за работа, домашен одмор и повеќе. Костум за есен и пролет. Забележете : миење на рацете. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 парчиња жени. Секси жени завојување каросерија мини фустани транспарентни безжични забави женски елегантен мини фустан женски. Фустан со долг ракав, жени секси колк, шуплив од страничен ремен, пролет високо половината тенок француски ретро над коленото надвор од рамото. Меки и дишечки материјал : Обични летни фустани за жени, благодарение на тоа е проточен материјал за дишење, така што ќе почувствувате воздух за да ве одржи ладно . Стилови : летен фустан/краток мини фустан/бел фустан Womenените/симпатичен фустан од бебиња/лабав фитинг фустан /фустан без ракави/плетени фустан/цврст фустан во боја/фустан од плажа/фустан за смена/лежерна забава. Поводот и совпаѓање : Можете да користите патики и тексас јакни за да го стилизирате фустанот за рафли секој ден, или можете да користите клинови или високи потпетици за елегантно место тоа на сцена. Во секој случај, слатките мини фустани на Ладиите ќе направат! Лабавата верзија е погодна за сите бројки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Цветни Печати Надвор Од Рамото Краток Фустан Секојдневен Секси Долги Ракави Лабава Туника А-Линија Замав Мини Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Цветни Печати Надвор Од Рамото Краток Фустан Секојдневен Секси Долги Ракави Лабава Туника А-Линија Замав Мини Фустан

Изберете ја вашата омилена боја и додајте ја во Кошничка сега.Пријателски за кожата, дише, удобен за нос�

DEN 1.00
Предна Прошетка Женски Фустан За Сонце Замав Со Возбуда Секојдневен Фустан На Плажа Краток Ракав V Врат Летен Одмор Забава Мини
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Предна Прошетка Женски Фустан За Сонце Замав Со Возбуда Секојдневен Фустан На Плажа Краток Ракав V Врат Летен Одмор Забава Мини

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Мини Фустан Краток Ракав Замав Фустан Сарафан Тип На �

DEN 2.00