• Неодамнешно
Активна технологија за активни технолошки руно со активни мажјаци на Расел, со целосна јакна, до големина 5xl со големина 5xl

Активна технологија за активни технолошки руно со активни мажјаци на Расел, со целосна јакна, до големина 5xl со големина 5xl

Buyers rating:
DEN 255.84

Количина на стоки

Поврати и останете топло во овој ладен, удобен слој. Оваа худи со целосна зип од Расел е совршена за да се задржи активна на отворено кога температурите се натопуваат. Со аспиратор за дополнително покритие и топло финиш на руно, овој активен слој прави одличен додаток на облеката за вежбање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. прицврстен аспиратор. Затворање на целосна зип. Долги ракави. Melange, детали за вселенска боја. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активната поштеда на машкото руно од Расел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Худи со маички маички
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Худи со маички маички

Оваа избледена слава машка качулка ќе ве натера да изгледате стилски цела сезона и во следната...

DEN 2.33
Reebok mens and Big Mens Active Pullover Fleece Hoodie, до 3xl
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Reebok mens and Big Mens Active Pullover Fleece Hoodie, до 3xl

Само затоа што е ладно, не значи дека обуката запира Худи од руно пуловер од Рибок е совршен додаток на в�

DEN 2.67
Атлетски работи мажите за машко руно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Атлетски работи мажите за машко руно

Оваа активна маичка за мажи од атлетски дела е совршена за сè, од дружење со пријатели до удирање во тере

DEN 431.84