• Неодамнешно
-Инела ротори се вклопуваат Изберете: 2008- BMW 128

-Инела ротори се вклопуваат Изберете: 2008- BMW 128

Buyers rating:
DEN 2798.88

Количина на стоки

Создадени за секојдневни услови за возење, Raybestos® R-Line Professional одделение ротори обезбедуваат највисоко ниво на сигурност, безбедност и перформанси. Тие ја испорачуваат најкомплетната линија за апликација на пазарот. Потпрете се на Raybestos® за да ви ги донесете вредните, сигурни производи што ги очекувате од најдобрите во сопирачките®. • Совпаѓање на Fit, форма и функција Обезбедете високо ниво на сигурност, безбедност и перформанси • Процесите на развој ги исполнуваат стандардите за квалитет на квалитетот TS16949 , G3000 квалификуван материјал за структурен интегритет и максимален животен век • Водечка во индустријата, покриеност специфично за апликација • 99,8% покриеност, вклучувајќи увоз и домашни автомобили, лесни камиони и SUV-а • Не-насочен финиш на земјата се вклопува во изборот : 2008-2013 BMW 128 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Рејбестос професионално одделение за носење на тркала и склопување на центри се вклопуваат: 1993- Самит на орел, Митсубиши Мираж
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Рејбестос професионално одделение за носење на тркала и склопување на центри се вклопуваат: 1993- Самит на орел, Митсубиши Мираж

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

DEN 1467.52