• Неодамнешно
Време и TRU женски клин патики, широка ширина на располагање

Време и TRU женски клин патики, широка ширина на располагање

Buyers rating:
DEN 596.96

Количина на стоки

Фаќајќи двојно затворање на патенти и перфориран текстура на горниот дел, оваа патики на патики е кул и лежено додека скриениот внатрешен клин нуди фигура ласкава лифт меморија за пена. Перничен чорап за удобност. Скриен внатрешен клин. Затворање на двојни патенти за лесен влез. Microsuede. Материјал : Полиуретан.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Бринли Ко.
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бринли Ко.

Рири е најтрофејниот стил во моментов, а вие не сакате да пропуштите! Свитките клинови се омилени на вен�

DEN 400.00
Женска Чиста Боја Дебел Ѓон Долги Чизми Есенски Кружен Прст Директно Топли Витешки Чизми Женски Патики Чевли Клинови Женски
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женска Чиста Боја Дебел Ѓон Долги Чизми Есенски Кружен Прст Директно Топли Витешки Чизми Женски Патики Чевли Клинови Женски

79"Пакет : 1 Пар Женски Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Забелешка : Големината Ќе Биде Помала Поради К

DEN 351.84
Бринли Ко.
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бринли Ко.

Не можете да ги негирате трендовските детали за клин на Астрид Патика од Бринли Ко Овој уникатен стил е �

DEN 2.33
Бринли Ко.
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бринли Ко.

Рири е најтрофејниот стил во моментов и нема да сакате да пропуштите! Свитките клинови се омилени фан и �

DEN 0.67
Бринли Ко.
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бринли Ко.

Клин за патики од боцки е шик стил што треба да се носи во текот на целата година Овој клин има дво функци

DEN 364.64